Aktualności

Roto - Okna, którym można zaufać

03.11.2015

Okna w domu powinny być wyborem na lata – od nich w dużej mierze zależy nasz komfort życia. Dlatego wykonawcy i architekci branży budowlanej, wybierając produkty stolarki okiennej do swoich realizacji, szczególny nacisk kładą na ich jakość.

Marka Roto, producent okien dachowych, wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom, czyniąc z jakości okien "German made" swoją flagową wartość.

Marka Roto oferuje różne rodzaje okien o najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów

Wytrzymałość, funkcjonalność i niski współczynnik przenikania ciepła, który pozwala zaoszczędzać na rachunkach za ogrzewanie – to synonimy okien o wysokiej jakości. Marka Roto posiada w swojej ofercie liczne produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością "German made", spełniając dzięki temu nawet najbardziej wysokie oczekiwania. Wszystkie okna dachowe, akcesoria oraz schody strychowe marki produkowane są ze starannie dobranych materiałów, dzięki czemu osiągają długowieczność, trwałość i najlepsze właściwości techniczne.

Jakość okien marki została potwierdzona prestiżową nagrodą Budowlana Marka Roku 2015, którą Roto otrzymało za profesjonalne, najwyższej jakości innowacyjne produkty. Nagrodę przyznano za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowalnych w roku 2015 na podstawie badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

- "Budowlana Marka Roku to dla nas sygnał z rynku, że nasze produkty cieszą się uznaniem klientów, ponieważ laureatów wybierano na podstawie badania opinii i preferencji firm wykonawczych. Z kolei zdobycie Godła Najwyższa Jakość QI, którą marka otrzymała we wrześniu 2015 roku, jest potwierdzeniem produktów na najwyższym poziomie". – mówi Monika Hermanowicz-Górny, Kierownik Marketingu marki Roto.

Wytrzymałość, funkcjonalność i niski współczynnik przenikania ciepła, który pozwala zaoszczędzać na rachunkach za ogrzewanie – to synonimy okien o wysokiej jakości

- "Certyfikacja Godłem Najwyższa Jakość QI, jest dla nas bardzo ważna. Potwierdza słuszność obranego przez nas kierunku nastawionego na jakość, energooszczędność oraz trwałość. Najbardziej cieszy nas fakt, że na oknie RotoQ można polegać oraz w oparciu o nie budować ciepły dom rodzinny". – podsumowuje.

Wszystkie produkty marki Roto, zanim opuszczą fabrykę są dokładnie sprawdzane i testowane zgodnie z normami DIN. Dodatkowo dystrybucją, montażem okien oraz akcesoriów zajmują się wybrani dystrybutorzy oraz dekarze - zgodnie z zasadą: Profesjonalny Producent. Profesjonalny Dystrybutor. Profesjonalny Dekarz

Marka Roto oferuje różne rodzaje okien o najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów – w ofercie znajdują się m.in. okna obrotowe, uchylno-wysokoosiowe, zdalnie sterowane czy spełniające specjalne wymogi okna oddymiające i fasadowe.

źródło i zdjęcia: Roto

Firma powiązana:

Roto Okna Dachowe

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
biuro.pl@roto-frank.com

Roto Okna Dachowe