Aktualności

Siniat: Razem stworzyliśmy wspaniałe miejsce - pierwszy Dom Ronalda McDonalda

29.10.2015

Z dumą i nieukrywanym wzruszeniem chcielibyśmy poinformować, że 14 października 2015 r. oficjalnie przekazano do użytku w Krakowie Dom „Daleko od Domu” dla chorych dzieci i ich rodzin, który wspólnie tworzyliśmy z Fundacją  Ronalda McDonalda.

W uroczystym otwarciu wzięło udział bardzo wielu znakomitych gości: przedstawiciele szpitala w Prokocimiu, władze miasta, przedstawiciele Collegium Medicum, sponsorzy i przyjaciele fundacji.W gronie wszystkich, którzy pomogli w tworzeniu Domu Ronalda McDonalda przecięto symboliczną wstęgęWydarzenie zaszczycił między innymi Konsul Generalny USA. W gronie wszystkich, którzy pomogli w tworzeniu Domu Ronalda McDonalda przecięto symboliczną wstęgę. Zgromadzeni byli zachwyceni magią i jakością tego budynku. Powstało miejsce absolutnie unikalne, które dla wielu rodzin w trudnym momencie życia stworzy dom pełen ciepła i komfortu.

"Każdy kto coś buduje i tworzy chciałby mieć takie marki za partnera" powiedziała w wywiadzie Katarzyna Nowakowska z fundacji McDonalda.Pierwsi goście zamieszkają w Domu za tydzień

Tym bardziej jest nam miło, że jesteśmy jego współtwórcami. Budowaliśmy to miejsce z pasją i miłością – więc jak mogłoby by być inaczej. Pierwsi goście zamieszkają w nim za tydzień.W uroczystym otwarciu wzięło udział bardzo wielu znakomitych gościNad wygodą i pobytem rodzin będzie czuwał Uniwersytecki Szpital Dziecięcy oraz wolontariusze. Teraz czas na zbieranie doświadczeń z życia nowych lokatorów, dzięki którym będziemy bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

źródło i zdjęcia: Siniat

Firma powiązana:

Siniat Sp. z o.o.

Telefon 801 11 44 77
www.siniat.pl

Siniat Sp. z o.o.