Aktualności

Findrewno - interaktywny spacer po domu modelowym

29.10.2015

Specjalnie na polski rynek opracowaliśmy kilkanaście projektów parterowych domów typowych w dwóch liniach stylistycznych : tradycyjnej „classic” i współczesnej "modern".

Proponowane projekty domów dostosowane są do różnych, indywidualnych potrzeb inwestorów i wielkości ich rodzin. Zespół projektantów zapewnia możliwość modyfikacji ich zgodnie z indywidualnymi potrzebami i gustami Klientów a także dostosowanie projektu do lokalnych warunków zabudowy. Domy występują w wielkościach 90, 100, 110, 120 i 130 m2 z możliwą realizacji obiektu w dowolnym odbiciu lustrzanym w celu dopasowania do lokalizacji i działki. Każdy z projektów posiada przestronne, jasne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze, duże tarasy i zadaszone strefy wejścia. Budynki mogą być wykonane z kilku rodzajów fińskiego sosnowego bala prostokątnego lub okrągłego jakie posiadamy w swojej ofercie.

Energooszczędność domów z bali HONKA jest także ważna. Stosujemy nowoczesne i potwierdzone europejskimi certyfikatami jakości rozwiązania budowlane dla domów z bali, które tworzą przytulne i doskonałe miejsce do życia, a wraz z inteligentnymi instalacjami pozwalają zdecydowanie obniżyć wydatki na energię.

Interaktywna wycieczka po domu modelowym znajduje się TUTAJ.

źródło i zdjęcia: Findrewno

Findrewno - interaktywny spacer po domu modelowym

Firma powiązana:

Findrewno

Telefon 43 823 83 07, 601 394 934, 662 070 003
www.honka.pl, www.findrewno.pl
findrewno@honka.pl, domy.modelowe@honka.pl

Findrewno
Zobacz produkty: