Aktualności

Bramy oraz ogrodzenia oferuje ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

28.10.2015

Brama wjazdowa i ogrodzenie posesji bardzo często są utożsamiane z poglądem jej właściciela na temat postrzegania swojej osoby przez innych.

Naszym Klientom oferujemy starannie zaprojektowane i wykonane bramy oraz ogrodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy wjazdowe przesuwane, rozwierane oraz przęsła ogrodzeniowe wykonane według projektu własnego lub dostarczonego. Wzornictwo oraz konstrukcję bram i przęseł ogrodzeniowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

W zależności od specyfiki projektu powierzchnię bram i ogrodzeń cynkujemy, malujemy proszkowo na jeden z kolorów wchodzących w skład palety RAL lub malujemy natryskowo. Na każdym etapie planowania i projektowania konstrukcji oferujemy Państwu doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, starannie dopasowanych do charakteru budynku oraz Państwa wymagań.

Nasze bramy projektujemy tak, by przystosować je do montażu zaawansowanych systemów automatyki. Dodatkowo, na życzenie Klienta oferujemy usługi montażu napędów i sterowań do bram przesuwanych i rozwieranych.

Do wykonania bram i przęseł ogrodzeniowych stosujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości. W połączeniu z dokładnością wykonania i profesjonalizmem, daje to gwarancję trwałości i niezawodności produktu. Naszym celem jest tworzenie indywidualnych, szytych na miarę rozwiązań, które będą cieszyły Państwa swoją niezawodnością przez wiele lat.

źródło i zdjęcie: ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Firma powiązana:

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Telefon 22 863 27 90, 501 056 885, 502 028 066
www.zkm.com.pl
zkm@zkm.com.pl

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych