Aktualności

Sukcesy Młodych Karateków wspieranych przez Salamander Window & Door Systems S.A.

27.10.2015

Młodzi karatecy Akademii Zdrowia i Karate Tradycyjnego z Włocławka reprezentowali klub, miasto i kraj w IV Pucharze Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym. Zawody zostały rozegrane w dniach 17-18 X 2015 roku, w hali Siemens Arena w Wilnie na Litwie.

Nikola Dałek – awansowała do najlepszej ósemki najbardziej zaawansowanych technicznie zawodniczek w swojej grupie wiekowej w Europie i ostatecznie zajęła 6. miejsce. Szymon Wiśniewski – przegrał pojedynek o brązowy medal w swojej grupie wiekowej i ostatecznie został sklasyfikowany na miejscach V-VIII w Europie. Szymon Zawitowski i Wiktor Grzanka – odpadli w eliminacjach, wygrywając wcześniej po kilka pojedynków. Natomiast drużyna kata Szymon Zawitowski, Wiktor Grzanka i Szymon Wiśniewski po kilku rundach eliminacji awansowała po dogrywce do półfinału. Byli najmłodszą drużyną tego półfinału i musieli uznać wyższość starszych i bardziej doświadczonych drużyn. Ostatecznie zostali sklasyfikowani na 8. miejscu w Europie.Młodzi karatecy Akademii Zdrowia i Karate Tradycyjnego z Włocławka reprezentowali klub, miasto i kraj w IV Pucharze Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym

Para Szymon Zawitowski i Szymon Wiśniewski startująca w konkurencji en-bu po kilku zwycięskich rundach eliminacji, nie awansowała ostatecznie do półfinału i została sklasyfikowana na miejscach IX-XVI w Europie.

"To aktualnie najlepsi zawodnicy do 13 lat w naszym klubie. Wielokrotne sukcesy na arenach sportowych w kraju i poza granicami, ciężka praca na treningach w klubie, ich zaangażowanie, chęci i wiara w sportowy sukces to powody ich wyboru do startu w IV Pucharze Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym" - powiedział instruktor Akademii drowia i karate Tradycyjnego - Jarosław Bicz.

źródło i zdjęcia: SALAMANDER Window & Door Systems S.A.

Firma powiązana:

SALAMANDER Window & Door Systems S.A.

Telefon 54 413 56 00
www.salamander-windows.com

SALAMANDER Window & Door Systems S.A.