Aktualności

Nowa Cukrownia. Inwestycja Redan inna niż wszystkie.

27.10.2015

Od kilku tygodni mamy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowej realizacji deweloperskiej na terenie Szczecina. Najważniejszym celem projektu jest rewitalizacja 11 hektarowego terenu po byłej fabryce cukru i tchnienie w niego nowego życia.

Firma Redan wyprodukowała i instaluje stolarkę energooszczędną wykonaną w technologii Eco Plus w kolorze zewnętrznym antracyt, pakietami szybowymi wyposażonymi w ,,ciepłe ramki dystansowe’’oraz wzmocnionymi okuciami Firmy MACO. Okna w poszczególnych pomieszczeniach zostaną również wyposażone w nawiewniki zapewniające odpowiednią wentylację.Nowa Cukrownia stanowić będzie dobrze pomyślany kompleks łączący w sobie wiele funkcji

Nowa Cukrownia stanowić będzie dobrze pomyślany kompleks łączący w sobie wiele funkcji. Składa się on z czterech stref: mieszkalno-rekreacyjnej, biurowej, handlowo-usługowej oraz hotelowej. Bardzo ważną częścią inwestycji będzie wewnętrzny deptak wraz ze ścieżką rowerową. Wszystko to stworzy niepowtarzalny, miejski klimat. Powierzchnia mieszkań będzie zróżnicowana, od 26 do 90 m kw. Każde z mieszkań mieszczących się w trzypiętrowych budynkach będzie posiadało własny balkon lub ogródek.

źródło i zdjęcia: REDAN

Firma powiązana:

REDAN

Telefon 94 366 49 00
www.redan.pl
redan@redan.pl

REDAN