Aktualności

Izolacja kontenerów mieszkalnych przez ICYPOL

26.09.2015

Wciąż rosnąca liczba uchodźców przybywających do Europy, w tym także do Niemiec wywołała ogromy problem, związany z ich zakwaterowaniem. Prowizorycznym rozwiązaniem jest powszechne stosowanie kontenerów mieszkalnych, z których buduje się nawet całe osiedla.

Jedna z wiodących firm w produkcji kontenerów mieszkalnych na południu naszego kraju otrzymała już pierwsze zamówienie. W celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych kontenerów, podjęła współpracę z Autoryzowanym Wykonawcą Skutecznej IZOLACJI ICYNENE – firmą DOMOTERM.Wieloletnie doświadczenie wykonawcy pozwoliło na szybką i sprawną izolację kontenerów mieszkalnych

Wieloletnie doświadczenie wykonawcy pozwoliło na szybką i sprawną izolację kontenerów mieszkalnych, a zastosowana pianka H2Foam Lite zapewni odpowiedni komfort cieplny w ich wnętrzu.Pianka otwartokomórkowa H2Foam Lite zapewnia odpowiednią akustykę i jest na tyle elastyczna, że nie popęka podczas transportu kontenerówDzięki paroprzepuszczalnej strukturze oraz bardzo niskiej absorpcji wody, pianka ICYNENE stanowi idealną izolację do tego typu rozwiązań. Dodatkowo, pianka otwartokomórkowa H2Foam Lite zapewnia odpowiednią akustykę i jest na tyle elastyczna, że nie popęka podczas transportu kontenerów. Cieszymy się, że najwyższa jakość pianki ICYNENE została również doceniona w tak dużym i ważnym przedsięwzięciu.

źródło i zdjęcia: ICYPOL

Firma powiązana:

ICYPOL

Telefon 660 727 805, 728 483 862
www.skutecznaizolacja.pl
info@skutecznaizolacja.pl

ICYPOL