Aktualności

REGULUS®-system SOLLARIUS DUBEL - Funkcjonalność i moc

22.10.2015

SOLLARIUS DUBEL zbudowany jest z dwóch korpusów grzejników typu SOLLARIUS połączonych równolegle we wspólnej obudowie – grubość wynosi 18 cm. Stanowi alternatywę dla stalowych grzejników trzypłytowych. Jego niewielka masa własna i mała pojemność wodna sprawiają, że grzejnik szybko osiąga pełną moc znamionową dla danej temperatury zasilania – przez co model ten chętnie wybierany jest do nowoczesnych systemów c.o.

W ofercie dostępny jest grzejnik o wysokości zaledwie 12 cm do montażu w posadzkach jako stojący (+ konsola montażowa – do wyboru 4,5 lub 8 cm wysokości). SOLLARIUS DUBEL montowany jest wzdłuż dużych przeszkleń, w miejscach o dużym zapotrzebowaniu na ciepło, sprawdza się w budynkach remontowanych, gdzie nie da się już zamontować większych grzejników ściennych i jest za późno na montaż systemu kanałowego. Pofalowana bardzo duża powierzchnia wymiany ciepła to ważna cecha przy ogrzewaniu opartym na niskiej temperaturze czynnika grzewczego – kotły kondensacyjne, pompy ciepła.

SOLLARIUS DUBEL oferowany jest w dowolnym kolorze z palety RAL – 36 wybranych kolorów tzw. R-RAINBOW KOLORY REGULUSA dostępnych jest bez dopłaty w cenie białych grzejników. W ofercie także SOLLARIUS DUBEL PLAN – o płaskiej gładkiej powierzchni. Parametry techniczne: wysokość: 120-575 mm, długość: 400-2000 mm, szerokość: 180 mm. Dostępny w wersjach zasilanych z boku oraz z dołu. Do montażu na nogach do posadzki lub na wieszakach do ściany.

źródło i zdjęcia: REGULUS®-system

Firma powiązana:

REGULUS - system

Telefon 33 496 99 99, 33 815 10 25
www.regulus.com.pl
regulus@regulus.com.pl

REGULUS - system