Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stan surowy zamknięty

Firma WIŚNIOWSKI zabezpieczyła nowosądecki pumptrack

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2015-10-20

W Nowym Sączu powstał największy w Europie tor rowerowy. Jego niemal hektarową powierzchnię ogrodziła firma WIŚNIOWSKI, dbając o zapewnienie bezpieczeństwa jego użytkownikom. Bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetyka – to najważniejsze cechy specjalistycznych ogrodzeń sportowych marki WIŚNIOWSKI.

Sport rozwija ciało i umysł, ale wymaga od uprawiających go osób nie tylko predyspozycji fizycznych, lecz też zachowania szczególnej ostrożności. Zwłaszcza w wydaniu ekstremalnym. Do takich sportowych wyczynów przeznaczono otwarty w Nowym Sączy pumptrack. Największy tego typu obiekt w Europie ma służyć zarówno starszym – doświadczonym rowerzystom, jak i najmłodszym oraz początkującym. Szczególnie ważne stało się zatem odpowiednie zabezpieczenie obiektu, by zwłaszcza mali użytkownicy mogli czuć się na nim bezpiecznie. Zajęła się tym firma WIŚNIOWSKI, wyposażając obiekt w ogrodzenie, bramy i furtki dostosowane do potrzeb amatorów sportu. Firma WIŚNIOWSKI, jako wiodący producent bram drzwi i ogrodzeń, w swojej ofercie posiada specjalistyczne systemy ogrodzeniowe przeznaczone do obiektów sportowych i rekreacyjnych. Produkty te gwarantują funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania, stąd świetnie sprawdzają się w parkach oraz na placach zabaw, boiskach, a nawet basenach.

Teren nowosądeckiego pumptracka zabezpieczono 400-metrowym systemem ogrodzeniowym

Swoje zastosowanie znalazły też wokół nowo wybudowanego w Nowym Sączy toru rowerowego. Teren nowosądeckiego pumptracka zabezpieczono 400-metrowym systemem ogrodzeniowym. Złożyły się na niego niezawodne panele kratowe Vega B Light, połączone słupkami Safe oraz słupami sportowymi Pro Sport z odciągami pod siatkę. Panele kratowe Vega B Light są idealną alternatywą dla zwykłych ogrodzeń siatkowych, które wykazują niską odporność na uszkodzenia mechaniczne. Panele Vega B Light zaprojektowano tak, by zapewniały odpowiednią ochronę. Zastosowana, optymalna wielkość oczek zapobiega wyginaniu prętów, a zatem zdecydowanie utrudnia dostęp do ogrodzonego panelem obiektu poza miejscami do tego przeznaczonymi. Dostęp do terenu zapewniają bramy dwuskrzydłowe Bastion oraz Modest, a także dwie furtki z systemu Modest. Wszystkie części systemu ogrodzeniowego zabezpieczono antykorozyjnie systemem Duplex, czyli połączeniem cynkowania z malowaniem proszkowym farbą poliestrową.

Dostęp do terenu zapewniają bramy dwuskrzydłowe Bastion oraz Modest

To gwarantuje ochronę przed rdzą na wiele lat. Panele kratowe Vega B Light wraz z bramami i furtkami tworzą kompletny system ogrodzeniowy o wysokich parametrach wytrzymałościowych oraz walorach estetycznych. Lekkie, bardzo sztywne i łatwe w montażu stanowią niezwykle funkcjonalne i bezpieczne ogrodzenie terenu sportowo-rekreacyjnego. Użytkownicy nowosądeckiego pumptracka, dzięki firmie WIŚNIOWSKI, mogą cieszyć się sportem bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

źródło i zdjęcia: Wiśniowski

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny