Aktualności

Alpha-innotec na targach RENEXPO 2015 w Warszawie

13.10.2015

Pod koniec września br. w Warszawie miała miejsce piąta edycja prestiżowych targów RENEXPO 2015, poświęconych zagadnieniom energii odnawialnej i efektywności energetycznej. Oczywiście na tak prestiżowej imprezie nie mogło zabraknąć jednego z czołowych producentów pomp ciepła marki alpha-innotec.

W dniach 22-24 września 2015 Warszawa po raz piąty stała się najważniejszym miejscem w Europie dla osób zajmujących się szeroko rozumianą energią odnawialną oraz efektywnością energetyczną. W tym roku na targach zaprezentowało się aż 110 wystawców m.in. z Niemiec, Czech, Litwy, Austrii, Holandii, Chin oraz Włoch. Dodatkowo, o atrakcyjności tej tematyki oraz samych targów świadczyć może fakt, że RENEXPO 2015 przyciągnęło prawie 4000 uczestników zainteresowanych najnowszymi trendami i rozwiązaniami technicznymi tzw. „zielonej energii”. Poza zwiedzaniem stanowisk targowych zainteresowani mieli możliwość wzięcia udziału w szeregu konferencji poświęconych tematyce odnawialnych źródeł energii.

Goście odwiedzający targi, mieli także możliwość zapoznać się z najnowszymi produktami marki alpha-innotec. Urządzenia prezentowały na swoich stoiskach firmy Wachelka Inergis z Częstochowy oraz PIORO Piotr Rothimel z Milanówka. Pokazano rodzinę pomp ciepła alpha-innotec Alterra, których dystrybutorem w Polsce jest Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin. Wszyscy zainteresowani mogli na żywo dowiedzieć się o zaletach ogrzewania pompami ciepła, porozmawiać ze specjalistami w tej dziedzinie oraz poznać najnowsze rozwiązania i trendy. Co więcej, na stanowisku firmy PIORO można było obejrzeć z bliska pompę ciepła Alterra o mocy 8 kW z zasobnikiem CWU.

źródło i zdjęcie: Alpha-innotec

Firma powiązana:

Alpha Innotec

Telefon 63 245 34 79
www.hydro-tech.pl
hydro@hydro-tech.pl

Alpha Innotec