Aktualności

Biała Hydra firmy UST – największa wydajność w kompaktowej obudowie

13.10.2015

Biała Hydra firmy UST-M jest jednym z niewielu zmiękczaczy dostępnych w wersji o 30 litrowej pojemności złoża. Dzięki temu zmniejsza się ilość cykli regeneracyjnych, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji urządzenia.

Do tej pory zalecano, aby w domu jednorodzinnym, zamieszkiwanym przez cztery osoby instalować zmiękczacze o pojemności 20 l. W przypadku bardzo twardej wody urządzenie regenerowało się zbyt często - co 2-3 m3. Zmiękczacz kompaktowy Biała Hydra o 30-litrowej objętości złoża gwarantuje zwiększoną wydajność urządzenia. Ilość cykli regeneracyjnych, potrzebnych do jego prawidłowego funkcjonowania jest zauważalnie mniejsza, co przekłada się na niższe koszty użytkowania zmiękczacza.

Biała Hydra, oprócz największej wydajności wśród urządzeń kompaktowych,  wyróżnia się także charakterystyczną, białą obudową. Duża przezroczysta szyba pozwala na kontrolę ustawienia głowicy bez konieczności otwierania pokrywy. Automatyczna, elektroniczna głowica czasowo-objętościowa z polskim menu gwarantuje łatwe programowanie oraz praktycznie bezobsługową pracę zmiękczacza.

Biała Hydra firmy UST-M wyposażona została w specjalny by-pass, dzięki któremu montaż i demontaż urządzenia przebiega bezproblemowo. Złoże wykorzystywane do zmiękczania wody to żywica jonowymienna – jego zawartości nie trzeba uzupełniać, ponieważ podlega ono automatycznej regeneracji. Jedyną czynnością, o której należy pamiętać, to wsypanie raz w miesiącu specjalnych tabletek soli do obudowy urządzenia.

Zmiękczacz Biała Hydra poprawia jakość wody przez eliminację nadmiernej twardości, a także w pewnym zakresie – związków żelaza i manganu. Chroni on instalacje sanitarne w całym budynku, kocioł CO oraz sprzęt AGD. Dzięki niemu na armaturze kuchennej i łazienkowej nie będzie się pojawiał biały nalot, zwiększy się także wydajność detergentów używanych do mycia, prania czy zmywania, którą twarda woda znacznie obniża. Poprawi także smak oraz zapach wody oraz przygotowywanych na jej bazie potraw i napojów.

Cena: 1770 zł netto

źródło i zdjęcie: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.