Aktualności

Lustra łazienkowe GEESA – jakość i klasa w ofercie Coram

09.10.2015

Lustra łazienkowe zajmują ważną pozycję w ofercie Geesa – holenderskiego producenta akcesoriów łazienkowych. Uwagę warto zwrócić zwłaszcza na nowe propozycje tej marki wyróżniające się organicznym kształtem, bezramową konstrukcją oraz charakterystyczną, designerską „metką”.

Miejscem, gdzie lustro jest elementem oczekiwanym, a wręcz obowiązkowym, jest łazienkaHistoria lustra jest praktycznie tak długą, jak historia ludzkości, gdyż człowiek od zawsze chciał oglądać swoje odbicie. Pierwszym, mocno niedoskonałym lustrem była tafla wody, w okresie paleolitu rolę tę spełniały szlifowane kamienie, natomiast w starożytnym Egipcie jako zwierciadeł używano polerowanych metali szlachetnych (brązu, miedzi, srebra). Jednak żadne z tych rozwiązań nie może się równać z lustrami szklanymi, upowszechnionymi w średniowieczu, z którego to wynalazku – po technologicznych udoskonaleniach i modyfikacjach – korzystamy do dziś.

Lustrzana tafla naturalnie wpisuje się w przestrzeń domowej umywalkiKorzystamy do woli i swobodnie, umieszczając lustra w różnych miejscach w domu i powierzając im nie tylko funkcję pokazywania naszego odbicia, ale też zadania takie jak powiększanie przestrzeni czy ozdabianie wnętrza. Miejscem, gdzie lustro jest elementem oczekiwanym, a wręcz obowiązkowym, jest łazienka. Lustrzana tafla naturalnie wpisuje się w przestrzeń domowej umywalki towarzysząc w czynnościach higienicznych, kosmetycznych oraz podczas makijażu. Również w łazienkach biurowych i hotelowych lustro jest już praktycznie stałym wyposażeniem.

Uznanie klientów budzi niezmiennie wysoka jakość produktów Geesa, trwałość, klasyczne wzornictwo oraz szeroka ofertaProducentem, na którego należy zwrócić uwagę poszukując idealnego lustra do łazienki jest Geesa – firma z długoletnią tradycją, świętująca w br. jubileusz 130-lecia istnienia. Lustra i akcesoria łazienkowe holenderskiej marki obecne są w prywatnych domach, obiektach hotelowych i biurowych  na całym świecie. Uznanie klientów budzi niezmiennie wysoka jakość produktów Geesa, trwałość, klasyczne wzornictwo oraz szeroka oferta.

Lustro kosmetyczne GeesaDużą grupę w ofercie luster Geesa stanowią lustra kosmetyczne – obecnie jest to aż 10 modeli o różnych kształtach (kwadratowe, okrągłe, prostokątne), z różnym stopniem powiększenia (3- oraz 5-krotne), z funkcją podświetlenia lub bez niej. W tym asortymencie warto zwrócić uwagę na lustro o symbolu 911083 o wymiarach 150x220 mm. Podłużny kształt sprawia, że tafla wydaje się cienka niczym kartka papieru, zaś delikatne wygięcie dodaje zwierciadłu elegancji. Niewielki uchwyt w dolnej części lutra pozwala na ustawienie go pod dowolnym kątem, zabezpiecza też przed zostawianiem odcisków palców na powierzchni tafli. Lustro montowane jest do ściany za pomocą  chromowanego wysięgnika. Funkcja 3-krotnego powiększenia pozwala wygodnie zrobić makijaż.

Lustro ścienne GeesaOferta klasycznych luster ściennych to 12 modeli, z których 4 to wersje z podświetleniem tafli. Cechą charakterystyczną luster Geesa jest organiczny kształt uzyskany poprzez zaokrąglenie brzegów oraz bezramową konstrukcję. Całość uzupełnia oryginalne logo w formie odzieżowej metki. Lustra oferowane są w wersji kwadratowej (90x90 cm), prostokątnej (70x120 cm, 60x80 cm, 35x70 cm) i okrągłej (fi 60 cm). Lustra z podświetleniem mają wymiary: 70x120 cm (dwa panele świetlne), 90x90, 60x80 cm oraz 35x70 cm (wersje z pojedynczym panelem). We wszystkich zastosowane jest lustro bezpieczne, które podczas ewentualnego rozbicia nie rozpada się na ostre kawałki, lecz pozostaje na miejscu przyklejone do specjalnej folii.

Reprezentantem marki Geesa na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International. Zapraszamy na stronę internetową firmy: www.coram.pl

źródło i zdjęcia: Coram Poland

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram