Aktualności

AGD w dobrej formie – oryginalne modele okapów Ciarko Design

09.10.2015

Opływowy kształt, mocno zarysowane krawędzie, zabawa figurami geometrycznymi – urządzenia AGD przybierają coraz bardziej oryginalne formy. Spośród bogatej oferty okapów kuchennych marki Ciarko Design wybraliśmy te najbardziej nietypowe. Dzięki nowoczesnemu i niebanalnemu wzornictwu odmłodzą każde wnętrze!

Okap należy do klasy energetycznej A+ i wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymiStylowa wyspa
Hydria, model charakteryzujący się niezwykle oryginalnym, opływowym kształtem, to jeden z flagowych okapów wyspowych marki Ciarko Design. Urządzenie wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów, wykorzystywanych m.in. do budowy jachtów. Okap należy do klasy energetycznej A+ i wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi. Zamontowany w Hydrii wydajny, energooszczędny silnik z łatwością oczyszcza powietrze nawet w dużych, otwartych pomieszczeniach. Hydria dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych (czerń, biel, czerwień, inox), może być sterowana za pomocą smartfona.

To, co wyróżnia model Cube Neon, to przede wszystkim minimalistyczna forma i odważny kolorMagiczna kostka
To, co wyróżnia model Cube Neon, to przede wszystkim minimalistyczna forma i odważny kolor. Dzięki temu okap idealnie prezentuje się w nowoczesnej kuchni, urządzonej zarówno w stylu popart, jak i hi-tech. Model dostępny jest w trzech kolorach wykonania: szary, zieleń, pomarańcz. To nieduże urządzenie w kształcie kostki skrywa w sobie nowoczesną technologię. Okap Cube Neon wyposażony został w komorę pośrednią pochłaniania, czyli innowacyjny system zwiększający skuteczność zasysania oparów. Już na drugim biegu urządzenie jest w stanie pochłonąć i przefiltrować opary z przednich palników. Wydajny silnik, możliwość pracy jako wyciąg lub pochłaniacz oraz intuicyjne sterowanie za pomocą smartfona lub panelu dotykowego – to tylko niektóre rozwiązania wyróżniające model marki Ciarko Design.

W obręczy designu
Dodatkowymi atutami okapu są: energooszczędne, ruchome oświetlenie LED oraz sterowanie dotykowe Sensor TouchKaj to okap o wyjątkowych walorach dekoracyjnych i nieprzeciętnych parametrach technicznych. Do stworzeniu tego modelu projektantów Ciarko Design zainspirowała fuzja przeciwstawnych form – koła i prostopadłościanu. Okap dostępny jest w czterech kolorach (biel, czerń, szary oraz fiolet). Dekoracyjne aspekty to jednak nie wszystko. Dodatkowymi atutami okapu są: energooszczędne, ruchome oświetlenie LED oraz sterowanie dotykowe Sensor Touch.

źródło i zdjęcia: Ciarko

Firma powiązana:

Ciarko

Telefon 13 46 53 500
www.ciarko.pl
ciarko@ciarko.pl

Ciarko