Aktualności

Poznaj nowość: Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR - szkolenie KONBET Poznań, Poznań 14.10.2015

05.10.2015

14 października (środa) w centrum Poznania odbędzie się szkolenie dotyczące nowoczesnych systemów stropowych organizowane przez KONBET Poznań. Zaprezentowany zostanie także zupełnie nowy system stropowy.

Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR to rozwiązanie, które eliminuje wady znanych dotychczas stropów typu Teriva czy Filigran. Charakteryzuje się lepszymi parametrami nośności i dźwiękoizolacyjności, a szybkie uzyskanie wytrzymałego stropu możliwe jest bez generowania dodatkowych kosztów montażu.

Szczegółowe informacje i materiały na jego temat będzie można otrzymać podczas październikowego szkolenia. W programie także: wyjazd na pokazowy montaż Stropu VECTOR, omówienie dokumentacji technicznych, wykład na temat problemów techniczno-prawnych przy montażu stropu oraz prezentacje kalkulatora SBN, aplikacji do płyt SPK, a także programu obliczeniowego dla projektantów konstrukcji budowlanych AxisVM.

Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone certyfikatem. Udział jest bezpłatny.

Szkolenie odbędzie się w biurowcu DELTA przy ul. Towarowej 35 w Poznaniu.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub skontaktować się z Kamilem Kapustą, pod adresem e-mail: k.kapusta@konbet.pl

źródło i zdjęcia: Konbet Poznań

Poznaj nowość: Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR - szkolenie KONBET Poznań, Poznań 14.10.2015

Firma powiązana:

Konbet Poznań

Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
www.konbet.pl, www.stropsmart.pl
poznan@konbet.pl

Konbet Poznań
Zobacz produkty: