Aktualności

POZBRUK zaprasza do ogrodu

12.08.2015

Firma POZBRUK jako pierwsza w branży rozpoczęła prowadzenie własnego vloga. Nowa platforma komunikacji dedykowana jest wszystkim zainteresowanym tematyką małej architektury i ogrodu.

Dzięki nowoczesnej i wygodnej formie urządzanie przestrzeni wokół domu będzie teraz jeszcze prostsze.Umiejętne zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia domu jest w stanie dopełnić jego wygląd i dodać mu wiele uroku. Czasem stosunkowo niewielkim nakładem pracy i środków można uzyskać nieoczekiwanie znaczącą poprawę estetyki oraz kompozycji całej przestrzeni.

Odpowiednio urządzony ogród, podjazd do garażu czy frontowa alejka podkreślają walory architektoniczne domu i jego cechy charakterystyczne. Nowy vlog – „POZBRUK zaprasza do ogrodu” – powstał z myślą o osobach, które chcą, aby otoczenie wokół ich domu miało wyjątkowy klimat.

Cykliczna forma oraz liczne porady ekspertów, w tym architektów czy ogrodników, będą źródłem wiedzy dla każdego. W krótkich filmikach fachowcy zaproszeni do współpracy przez firmę POZBRUK przedstawią sposoby na to, jak sprawić aby otaczająca nas przestrzeń i zieleń cieszyły nie tylko oko, ale także ducha, nie zapominając przy tym o walorach użytkowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA.

źródło i zdjęcia: POZ BRUK

Firma powiązana:

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.

Telefon 61 814 45 00
www.pozbruk.pl
info@pozbruk.pl

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.