Aktualności

Żyrandol światłowodowy w duszy schodów LED - realizacja e-technologia

30.09.2015

W internecie możemy znaleźć wiele interesujących rozwiązań aranżacji  i wykorzystania schodów. Stopnie schodów wykorzystane jako regały na książki lub jako galeria obrazów lub zdjęć powieszonych na ścianach przylegających do nich. Obie tego typu aranżacje wyglądają bardzo ciekawie oraz podnoszą ogólny wizerunek domu. Firma E-technologia proponuje równie interesujący sposób na dodanie schodom oryginalności.

Jeśli schody posiadają szeroką duszę warto się zastanowić nad takim elementem dekoracyjnym, który będzie podkreślał walory estetyczne schodów oraz wnosił nową atmosferę i klimat w ich oblicze. Takim elementem dekoracyjnym może być żyrandol światłowodowy.

Żyrandol światłowodowy w duszy schodów LED - realizacja e-technologiaJego wymiary, zarówno średnicę podstawy jak i długość zwisu możemy dobrać pod konkretny wymiar, tak aby cała dekoracja wpasowała się w schody i tworzyła z nimi wspólną i dekoracyjnie harmoniczną aranżację.

Żyrandol światłowodowy e-technologiaDzięki różnej gamie wzorów żyrandoli światłowodowych oraz zakończeń kryształowych umieszczonych na końcach światłowodów mają Państwo możliwość wybrania takiego który pasuje zarówno do Państwa wnętrz jak i gustu, a żyrandolowi światłowodowemu trzeba przyznać, że jest w stanie zaspokoić eleganckie gusta wielu projektantów i dekoratorów wnętrz.

Na zaprezentowanych tutaj zdjęciach jak również i filmie przedstawiono niezwykły efekt uzyskany poprzez połączenie oświetlenia schodów LED z światłowodowym żyrandolem ustawionym w ich duszy. W tym projekcie nowoczesność schodów LED zostaje podkreślona oraz otrzymuje nowy wizerunek dzięki eleganckiemu żyrandolowi światłowodowemu "Korona".

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu firmowego lub do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu dobrania idealnej dekoracji do Państwa wnętrza.

Salon Firmowy E-Technologia
ul. Franciszka Kniaźnina 2/u4
31 - 637 Kraków
tel. 668 487 285, 882 153 554
e-mail: biuro@e-technologia.pl
e-mail: sklep@e-technologia.pl
www.e-technologia.pl
www.sufitynapinane.eu
www.oswietlenie-led.eu

Godziny otwarcia salonu firmowego: pn - pt: 9:00 - 17:00

Możliwe są inne godziny spotkania po ustaleniu telefonicznym.

W prezentowanym projekcie oświetlenia schodowego wykorzystano następujący zestaw firmy E-TECHNOLOGIA:
Kliknij tutaj: Żyrandol Światłowodowy Korona

źródło i zdjęcia: e-technologia