Aktualności

Podłogi drewniane Barlinka w Dekoradzie

24.08.2011

19 sierpnia 2011 r. nastąpiło wielkie otwarcie kieleckiej Dekorady – przestrzeni handlowej dedykowanej wykańczaniu, wyposażaniu i dekorowaniu wnętrz. W prestiżowym gronie firm oferujących tutaj swoje produkty i usługi znalazła się marka Barlinek. Podłogi z Barlinka będzie można obejrzeć nie tylko na specjalnej powierzchni ekspozycyjnej, lecz również w ciągach komunikacyjnych w centralnej części Dekorady.

Dekorada jest częścią kieleckiej Galerii Echo, w której na powierzchni 5 000 m2 zlokalizowane zostały najlepsze marki z segmentu wyposażenia i dekoracji wnętrz. Ten nowatorski koncept, będzie jedynym tego typu obiektem handlowym w regionie.

Podłogi drewniane Barlinka w Dekoradzie

Swoją część wystawowo-handlową będzie miała tutaj również marka Barlinek. Działając wspólnie z jedną z firm zrzeszoną w Grupie Fachowiec, na prawie 100 m2 Barlinek zaprezentuje bogatą ofertę swoich podłóg drewnianych i akcesoriów. Wyróżnikiem ekspozycji będzie nowatorski wystrój, uwzględniający trójwymiarową inscenizację lasu. W salonie organizowane będą również spotkania z architektami i dekoratorami wnętrz.

Podłogi z Barlinka
również w ciągach komunikacyjnych

Dekoradę wyróżnia interesujący koncept przestrzenny. Powierzchnia handlowo-usługowa funkcjonuje wokół przestrzeni publicznej, z którą będzie przenikała się tematycznie i funkcjonalnie. W  centralnie położonej kawiarence klienci Dekorady będą mieli możliwość zapoznania się z katalogami sklepów, spotkać się z projektantami, zasięgnąć porady specjalisty, obejrzeć projekty i propozycje dekoratorów.

Właśnie tę wyjątkową powierzchnię podkreśli przeszło 2600 m2 olejowanej deski litej dąb Ruby z Barlinka. Ten prestiżowy produkt ułożony został nie tylko w głównych ciągach komunikacyjnych Centrum, ale również wewnątrz niektórych sklepów w części handlowej Dekorady.

Ta realizacja jest istotna z kilku względów dla Barlinka: po pierwsze, jest to kolejna prestiżowa lokalizacja z wykorzystaniem naszego produktu. Poza tym, zgodnie ze śmiałym projektem architektonicznym, montaż podłogi litej u zbiegu czterech alejek był prawdziwym wyzwaniem dla montażystów i wymagał dużej wiedzy technicznej. Duże znaczenie ma także fakt, że nasza olejowana deska lita będzie eksploatowana w ciągach komunikacyjnych, w  miejscach narażonych na bardzo duże natężenie ruchu”. – stwierdza Dariusz Wojdat, Dyrektor Operacyjny ds. Klientów Inwestycyjnych w Barlinku S.A.

Źródło: Barlinek

Więcej