Aktualności

Bateria zlewozmywakowa Modena FERRO warta swojej ceny

24.09.2015

Taki werdykt wydali Czytelnicy popularnego czasopisma Czas na Wnętrze biorąc udział w rankingu i oceniając baterie kuchenne. Nasza laureatka - bateria zlewozmywakowa Modena BTM8 otrzymała Złoty Medal zwyciężając w kategorii: Wart swojej ceny.

Bateria zlewozmywakowa Modena FERRO warta swojej cenyModena to elegancka bateria kuchenna wyposażona w regulator ceramiczny i regulator strumienia. Posiada obrotową wylewkę i wyciąganą rączkę natrysku o dwóch strumieniach: normalnym i rozproszonym.

Za pomocą funkcjonalnego przycisku znajdującego się na wylewce z łatwością można zmienić jego rodzaj - na przykład rozproszony doskonale sprawdzi się podczas mycia warzyw. Pokryta ładną chromowaną powłoką posiada ergonomiczny kształt i dobre proporcje, które zapewniają swobodę i komfort użytkowania. Interesujący design tej armatury sprawia, że produkt będzie ozdobą każdej kuchni, zarówno urządzonej w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

Ranking Czytelników magazynu Czas na Wnętrze odbywa się cyklicznie 3 razy w miesiącu. Ocenie poddawane są produkty z różnych grup asortymentowych, dostępne na rynku, a kryteria dotyczą: designu, funkcjonalności, materiału oraz relacji ceny do jakości.

źródło i zdjęcie: FERRO

Firma powiązana:

Ferro S.A.

Telefon 12 256 21 00
www.ferro.pl
info@ferro.pl

Ferro S.A.