Aktualności

Prefabrykaty budowlane najwyższej jakości od 25 lat oferuje firma Uciechowski

24.09.2015

Jesteśmy producentem najwyższej jakości prefabrykatów budowlanych. Działamy na rynku od początku lat 90 stale poszerzając i udoskonalając zakres swojej działalności i asortyment sprzedaży. Podstawowym celem firmy jest produkcja materiałów budowlanych przeznaczonych na stany surowe różnych budynków i obiektów mieszkalnych, gospodarczych a także przemysłowych.

 Prefabrykaty budowlane najwyższej jakości od 25 lat oferuje firma UciechowskiPoprzez ciągłe dążenie do założonych sobie celów firma nasza ma ugruntowaną pozycję w swoim rejonie jakim jest Wielkopolska i sąsiadującymi z nią województwami.

Mamy dobrze rozbudowaną bazę logistyczną z dużym taborem samochodowym, zapewnia transport w każde miejsce w Polsce. W swojej bazie posiada auta samo rozładowcze, dzięki czemu zamówiony towar zostanie nie tylko dostarczony na miejsce, ale również rozładowany. Posiadamy naczepy i przyczepy o różnej ładowności, dzięki czemu możemy dostosować transport do państwa zamówienia. Prefabrykaty budowlane najwyższej jakości od 25 lat oferuje firma Uciechowski

Więcej informacji na stronie internetowej firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Uciechowski Z.P.H.U. Sp.j.

Firma powiązana:

Uciechowski Z.P.H.U. Sp.j.

Telefon 62 734 42 68, 62 734 47 46
www.uciechowski.com.pl
biuro@uciechowski.com.pl

Uciechowski Z.P.H.U. Sp.j.