Aktualności

AXA FLEX - okucie z samodopasowującym się zabezpieczeniem wkładki

23.09.2015

To nowatorskie, opatentowane rozwiązanie dostępne jest tylko w produktach AXA w 3 klasie bezpieczeństwa. Okucie z samodopasowującym się zabezpieczeniem wkładki jest łatwiejsze w montażu. Pozwala montować okucie na drzwiach o rożnej grubości, a zakres regulacji zabezpieczenia wkładki wynosi do 6 mm. Okucia z Flexem posiadają certyfikat ppoż!

AXA Flex to opatentowany przez AXA system, dzięki któremu okucie dostosowuje się automatycznie do długości wkładki. Nasze klamki są teraz prostsze i dokładniejsze w montażu, zapewniają przy tym wyższe bezpieczeństwo.

Flex – wkładka ze sprężynującym zabezpieczeniem, automatycznie dostosowującym się do jej długości, wyposażona w stalowe elementy antyrozwierceniowe i dodatkowe – chroniące przed jej wyrwaniem. Flex zapewnia szybki i łatwy montaż, nie wymaga stosowania części zamiennych oraz wymiany istniejących wkładek. Jest to opatentowane rozwiązanie firmy AXA.

Premium – produkty z tej serii zostały stworzone z myślą o pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Ze względu na zastosowane rozwiązania stanowią idealną propozycję dla branży budowlanej oraz architektów. Mają znacząco grubszą i mocniejszą sprężynę umiejscowioną w klamce, nadają się do drzwi o grubości do 110 mm, lewych i prawych. Wyposażone zostały w najnowszy system Flex.

Dostępny asortyment posiadający zabezpieczenie flex na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: AXA Stenman Poland