Aktualności

Wielkopolska doceniła Arbet

22.09.2015

15 września 2015 w centrum konferencyjnym „Delicjusz” niedaleko Poznania, odbyła się Polska Gala Biznesu. W obecności delegacji parlamentarzystów oraz przedstawicieli kilkudziesięciu firm, redakcje TV Expo oraz TV Agro uhonorowały F.S.ARBET za wyjątkowe osiągnięcia gospodarcze oraz innowacyjność nagrodą im. księdza Piotra Wawrzyniaka - osoby która w XIX wieku była zasłużonym dla Wielkopolski działaczem społeczno-gospodarczym.

Wyróżnienie przyznano za dynamikę działań i pozytywny wizerunek w biznesie, a przy okazji Arbet uzyskał także certyfikat Polskiego Klubu Biznesu, dołączając tym samym do prestiżowego grona uznanych firm.

Bardzo dziękuje w imieniu właścicieli, zarządu i wszystkich pracowników, bo to dzięki nim jesteśmy tak mocni - powiedział Artur Szymczak, dyrektor d/s handlu i marketingu F.S. Arbet.

Po części oficjalnej odbył się bankiet, który w subtelny sposób połączył sprawy biznesowe z rozrywką i był doskonałą okazją do nawiązania relacji pomiędzy firmami, działającymi w różnych branżach. Do wrażeń wizualnych, dołączono aspekt wokalny, o który zadbała gwiazda "The Voice of Poland" - Ewa Michrowska.

źródło i zdjęcia: FS Arbet

Wielkopolska doceniła Arbet

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl, prawdziwystyropian.pl, arbetsystem.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet
Zobacz produkty: