Aktualności

Przyjemność kąpieli - kabiny prysznicowe i brodziki firmy SanSwiss

22.09.2015

Od ponad 30 lat firma SanSwiss znana jest jako producent kabin prysznicowych wyróżniających się pierwszorzędną jakością, funkcjonalnością i nowoczesnym designem. Niezależnie, czy są to kabiny bezramowe, w ramie z różnym rodzajem profili oraz szkła, czy tez modele Walk-in – w każdym przypadku zaspokoją one gusta wszystkich klientów idealnie komponując się we wszystkich łazienkach.

Kabiny Sanswiss dostępne są również w wymiarach i wykonaniach specjalnych, dzięki czemu produkty firmy SanSwiss pasują do każdego projektu łazienki. Wszystkie produkty firmy SanSwiss są zgodne z najwyższymi standardami jakościowymi norm europejskich. Jakość produkcji jest stale monitorowana, zarówno na etapie wyboru materiałów i ich dostawców jak i w trakcie całego procesu produkcji. Dzięki posiadanej wiedzy, wprowadzanym licznym innowacjom firma SanSwiss jest jednym z najbardziej uznanych producentów kabin prysznicowych w Europie.

SanSwiss oferuje kabiny prysznicowe z serii Eco-LineFirma SanSwiss zaprasza na stronę internetową oraz do oglądania produktów na żywo.

Link na stronę tutaj.

źródło i zdjęcia: Sanswiss

Firma powiązana:

SanSwiss Polska Sp. z o.o.

Telefon 74 840 76 81-86
www.sanswiss.pl
info@sanswiss.pl

SanSwiss Polska Sp. z o.o.