Aktualności

Ogrodzenia żaluzyjne marki Konsport

15.09.2015

W ofercie firmy Konsport możemy znaleźć wiele interesujących realizacji jedną z nich jest ogrodzenie żaluzyjne połączone ze słupami i podmurówką z gabionów.

Kompozycja łącząca ze sobą szlachetność kamienia oraz nowoczesne ogrodzenie stanowi dopełnienie dla klasycznej architektury budynku. Takie połączenie zapewnia domownikom wyjątkowa prywatność, ponieważ nikt z zewnątrz nie ma możliwości zajrzeć na posesję.

Kolor ogrodzenia został dopasowany do koloru fasady budynku, aby uwydatnić wygląd domu. Również kolor kamienia wypełniającego gabiony został dobrany w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować się do barwy ogrodzenia żaluzyjnego. Warto zwrócić uwagę także na fakturę kamienia, który został użyty do wypełnienia gabionów. W tej realizacji wykorzystano gnejs, który wyróżnia się nieregularną fakturą oraz krystaliczną strukturą.

Ciekawym rozwiązaniem wykorzystanym w tym projekcie jest umieszczenie roślin nie tylko pod podmurówką, ale również na słupkach gabionowych. Dzięki temu ogrodzenie zyskuje bardziej dostojny charakter, przywołujący na myśl szlacheckie ogrody.

źródło i zdjęcie: Konsport

Firma powiązana:

Konsport

Telefon 43 677 50 63, 43 677 51 37
www.konsport.com.pl
biuro@konsport.com.pl

Konsport