Aktualności

Odwiedź stoisko ASTAT na Targach RENEXPO w Warszawie 22-24.09.2015

15.09.2015

ASTAT na Targach Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO 22-24.09.2015 zaprezentuje pompy ciepła znanej firmy CTA oraz produkty z fotowoltaniki. ASTAT zaprasza na swoje stoisko H1-H2.

Platforma Energii Odnawialnej w Polsce

RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) Poland jest nie tylko jednym z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących energii odnawialnej, ale tworzy także platformę energetyczną w całym kraju.

Wydarzenie to staje się tradycją. Zarówno targi, jak i konferencje pokazują jak proste i ekologiczne może stać się generowanie, dostawa i użytkowanie energii przyszłości.

RENEXPO® Poland okazało się stosunkowo dużym sukcesem, w 2014 roku gościliśmy 101 wystawców (30% międzynarodowych), ponad 3.830 odwiedzających i ponad 884 uczestników konferencji.

Zapewnienie "know how" i możliwości budowania sieci kontaktów

Od 2011 roku RENEXPO® Poland tworzy w Warszawie punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego Wydarzenie to skupia uwagę na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaiice, biogazie, energii wodnej, pompach ciepła i biomasie. Jest to nie tylko miejsce spotkań dla firm prezentujących bieżące nowości energetyczne, ale także miejsce poruszania problemów z jakimi boryka się branża i miejse prognozowalnia rozwoju energii jutra.

Specjalistyczne konferencje odbywające się równolegle do targów, to miejsce gdzie krajowe i międzynarodowe organy publiczne, stowarzyszenia, naukowcy i firmy prezentują tendencje, wyniki badań, technologie i innowacje w swoich dziedzinach.

Sieć kontaktów, jaką rozbudowaliśmy podczas organizacji naszych targów jest rozległa i wciąż się poszerza. Do sukcesu imprezy przyczyniają się znani w branży zarówno krajowi jak i międzynarodowi partnerzy.

International Business Matching to oferowane przez nas pośrednictwo w szukaniu partnerów biznesowych.

źródło i zdjęcia: ASTAT

Firma powiązana:

Astat

Telefon 061 848 88 71
www.astat-ab.com.pl
info@astat.com.pl

Astat