Aktualności

Akademia Profesjonalisty Sopro: ruszają jesienne szkolenia dla glazurników

14.09.2015

Na rynku usług wykonawczych, w dużej mierze zależnym od rekomendacji zadowolonych zleceniodawców, solidność i rzetelność prac to wartości kluczowe. W odpowiedzi na wzrost wymagań klientów, oczekujących od wykonawcy sprawnego posługiwania się coraz nowszymi technologiami i produktami, Sopro Polska organizuje kolejną edycję Akademii Profesjonalisty. W trakcie blisko 3-miesięcznego programu, wykonawcy z całej Polski z pierwszej ręki poznają najnowsze rozwiązania z obszaru chemii budowlanej oraz udoskonalą własny warsztat wykonawczy.

Akademia Profesjonalisty to cykl całodniowych spotkań, w czasie których odbywają się kompleksowe szkolenia teoretyczne oraz warsztaty z zakresu prac okładzinowych. Program jesiennej edycji, zatytułowany "Nowoczesna Łazienka", poparty bogatym zapleczem merytorycznym oraz wieloletnim doświadczeniem doradców technicznych Sopro, skoncentruje się na nowoczesnych rozwiązaniach chemii budowlanej i ich praktycznym wykorzystaniu w czasie prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych. Doradcy techniczni Sopro zaprezentują m.in. jak rozplanować prace okładzinowe w łazience, w jaki sposób poprawnie zamontować odpływ liniowy, jak dobrać odpowiednią hydroizolację podpłytkową oraz o czym warto pamiętać podczas montażu modnych wśród inwestorów okładzin wielkoformatowych i mozaiki szklanej.

Uczestnicy Akademii Profesjonalisty wzbogacą się nie tylko o cenne porady oraz merytoryczną i praktyczną wiedzę. Każdy uczestnik spotkań otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii i stanowiący cenny atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas nadchodzących prac glazurniczych.

Współorganizatorem jesiennej edycji Akademii Profesjonalisty jest producent odwodnień Aco.

Kalendarz spotkań:

29.09.15 Warszawa
13.10.15 Poznań
20.10.15 Łódź
27.10.15 Olsztyn
09.11.15 Kielce
17.11.15 Białystok
24.11.15 Gdynia
01.12.15 Opole

Szczegółowe informacje o Akademii Profesjonalisty można uzyskać pod numerem telefonu +48 22 335 23 40. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo akademia.profesjonalisty@sopro.pl lub pod numerem faksu +48 22 335 23 49.

Więcej informacji na stronie firmy: www.sopro.pl

źródło i zdjęcia: Sopro

 

 

 

 

Firma powiązana:

Sopro Polska

Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
www.sopro.pl
biuro@sopro.pl

Sopro Polska