Aktualności

ATRIUM SYSTEMY SCHODÓW obchodzi 20-lecie

14.09.2015

20 lat swojej działalności obchodzi firma ATRIUM SYSTEMY SCHODÓW.

Schody ATRIUM SYSTEM stanowią połączenie prostoty, nowoczesnego designu i trwałości. Przeznaczone są do samodzielnego montażu. Świetnie wkomponowują się w każdą przestrzeń – zarówno w domach prywatnych, jak też budynkach komercyjnych. Firma Atrium oferuje konstrukcje typowe, ale także możliwość ich wszechstronnej modyfikacji lub wykonania czegoś zupełnie nowego.

Od wielu lat Atrium współpracuje z projektantami wnętrz i architektami, promując najnowsze trendy wzornictwa przemysłowego. Atrium jest jedynym polskim producentem w UE, który ma prawo nadawania znaku CE na swoje produkty, co zapewnia klientowi odpowiednią jakość i bezpieczeństwo.

Typy schodów Atrium: modułowe, kręcone i proste. Materiały i wykończenie: stal malowana proszkowo lub cynkowana, stal nierdzewna, stopnie: drewniane, z blachy gładkiej, ryflowanej, perforowanej lub szkła. Balustrady Atrium: nierdzewne, malowane proszkowo, szklane. Firma Atrium poleca nowe kolekcje: ATRIUM COLOR, ATRIUM BIANCO, ATRIUM RUSTICO i ATRIUM GRAND.

Ze wszystkimi kolekcjami można się zapoznać na stronie internetowej www.atriumsystem.eu.

Wybrane produkty do samodzielnego montażu dostępne od ręki w sklepie internetowym.

źródło i zdjęcie: ATRIUM

Firma powiązana:

Atrium

Telefon 32 609 19 01, 32 609 00 00,
www.atriumsystem.eu, www.atriumshop.eu
atrium@atriumsystem.eu

Atrium