Aktualności

E-technologia prezentuje oświetlenie LED sypialni - Gwieździste Niebo

11.09.2015

Sypialnia jest jednym z pomieszczeń, w którym warto zainwestować w oświetlenie LED lub Gwieździste Niebo.

E-technologia prezentuje oświetlenie LED sypialni - Gwieździste NieboJeśli chcemy w odpowiedni sposób zaaranżować sypialnie warto prześledzić rynek dekoracji. Oświetlenie dekoracyjne takie jak Gwieździste Niebo często stosowane jest przy aranżacji sypialni. Zestaw Gwiezdnego Nieba jest to oświetlenie światłowodowe służące do tworzenia obrazu nieba do różnych wnętrz, np. sypialni. Gwieździste Niebo zamontowane na suficie podświetlone taśmami LED tworzy niezwykły obraz przypominający rozgwieżdżone niebo nocą.

Zestaw Gwieździstego Nieba pomoże nam zaaranżować przestrzeń nad łóżkiem w taki sposób aby w spokojne wieczory stworzyć niezwykły klimat. Oświetlenie światłowodowe jest wykorzystywane do dekoracji wnętrz wypełniając je nowoczesnością oraz elegancją. Oświetlenie LED wykorzystane w tej aranżacji ma stworzyć efekt głębi wraz z zestawem Gwieździstego Nieba.

Podświetlenie za pomocą oświetlenia LED jest coraz częściej spotykane. Podkreślanie elementów wnętrza za pomocą oświetlenia LED w formach taśm LED jest coraz chętniej wykorzystywane przez projektantów wnętrz. Dzięki oświetleniu LED jesteśmy w stanie w elegancki sposób oświetlić wnętrze sypialni.

W prezentowanym projekcie oświetlenia sypialni wykorzystano następujące zestawy firmy E-TECHNOLOGIA:
Kliknij tutaj: Sufit napinany z gwiezdnym niebem
Kliknij tutaj: Taśma LED Jeden Kolor Paski LED

źródło i zdjęcia: E-technologia