Aktualności

Polbruk muzycznie

11.09.2015

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku, firma Polbruk z wielką przyjemnością i zaszczytem włączyła się w realizację muzycznej inicjatywy o światowej randze – X Międzynarodowego Konkursu Wokalnego ZŁOTE GŁOSY 2015, organizowanego przez Europejską Fundację Promocji Sztuki Wokalnej, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Fundację Bednarska.

Polbruk muzycznieOtwarty konkurs, skierowany do młodych wykonawców z całego świata, to projekt organizowany w szczytnym celu propagowania i doskonalenia sztuki wokalnej, integracji środowiska muzycznego, a także promocji wokalistów na terenie Mazowsza. Do wypełnienia tego ostatniego aspektu organizatorzy przywiązują wagę szczególną. Finaliści Konkursu rokrocznie biorą udział w tournée po tym regionie, podczas którego w ramach uczestnictwa w regionalnych letnich festiwalach mają szansę zaprezentować swoją twórczość lokalnej społeczności.

Finał 3-etapowego Konkursu ZŁOTE GŁOSY 2015 odbył się 4 września 2015 w Warszawie, gdzie w przepięknym otoczeniu Zamku Królewskiego swój talent i niespotykany głos zaprezentowali zgromadzonym gościom wyłonieni przez jury Finaliści.

Firmę Polbruk, głównego sponsora festiwalu, występującego na nim również w roli mecenasa kultury i sztuki, reprezentował podczas finału Dyrektor Techniczny Artur Sackiewicz, który złożył wszystkim zwycięzcom podziękowanie życząc powodzenia w dalszym rozwijaniu międzynarodowej kariery.

Bez wahania można powiedzieć, że cała impreza przebiegła i zakończyła się śpiewająco!

Polbruk S.A.
ul. Nowy Świat 16 c
80-299 Gdańsk
tel. 58 554 59 45

facebook.com/polbruk
pinterest.com/polbruk/
googleplus.polbruk.pl/

www.polbruk.pl

źródło i zdjęcia: Polbruk