Aktualności

Naja Prodex proponuje markizy balkonowe

11.09.2015

Proponowane przez firmę markizy balkonowe są doskonałym rozwiązaniem do osłaniania niewielkich powierzchni przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

Doskonale zabezpieczają powierzchnię przed:

  • opadami – deszczem, śniegiem,
  • promieniowaniem słonecznym – szczególnie zbyt silnym nasłonecznieniem w upalne, letnie dni,
  • wzrokiem sąsiadów, przechodniów oraz niepożądanymi spojrzeniami innych ludzi.

Pozwalają stworzyć w przestrzeni miejskiej, zaciszny kącik na wolnym powietrzu. Gwarantują przy tym poczucie intymności i prywatności.

Gdzie można zamontować markizy balkonowe?

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, ich głównym przeznaczeniem jest osłona wnęk balkonowych. Mogą być z powodzeniem zainstalowane:

  • przy oknach – celem zacienienia wnęk okiennych,
  • na werandach,
  • przy witrynach sklepowych,
  • przy wyjściu z budynku.

Sprawdzają się doskonale tam, gdzie zachodzi potrzeba stworzenia systemu zaciemnienia z opcją sprawnej i szybkiej regulacji.

Czy wato skorzystać z naszej propozycji? Jesteśmy producentem z Warszawy i zajmujemy się tworzeniem między innymi markiz balkonowych. Nasze wyroby zaopatrujemy w wysokiej jakości mechanizmy, zapewniające łatwą regulację i dostosowanie do bieżących potrzeb i warunków pogodowych.

Dbamy o trwałość naszych produktów oraz o ich estetyczny wygląd. Wykonujemy stelaże na bazie lekkich materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto wprowadzamy wysokiej jakości tekstylia, które są wodoodporne, wytrzymałe na przetarcia, a przy tym odznaczają się ciekawą kolorystyką i trwałymi barwami.

Markizy balkonowe do balustrady

Model markizy, pozwalający na proste zamocowanie do poręczy balustrady. Zastosowanie takiego rozwiązania gwarantuje bardzo dobrą osłonę. Zaczep ramion umożliwia stabilizację materiału. Produkt odznacza się lekką konstrukcją oraz zastosowaniem bardzo efektownych tkanin. Możliwe warianty szerokości: od 100 do 480cm.

Markiza balkonowa klasyczna

Tradycyjny model zadaszenia zaopatrzony w ramiona ze sprężynami, które mocno napinają materiał. Tkanina jest odpowiednio naprężona i gładka, dzięki czemu estetycznie prezentuje się po rozwinięciu. Konstrukcja wyposażona została w specjalny panel z przodu, odpowiedzialny za właściwe odprowadzanie wody.

Markiza balkonowa półkaseta

Innowacyjne rozwiązanie, w którym wykorzystane zostały atuty klasycznej markizy balkonowej z zaletami rozwiązań kasetowych. Przy całkowicie odsłoniętej powierzchni materiał pozostaje nawinięty we wnętrzu kasety, co wydłuża okres użytkowania materiału. Produkt można zamocować zarówno do ściany, jak i do sufitu.

zapoznaj się z pełną ofertą firmy

źródło i zdjęcie: Naja Prodex

Firma powiązana:

ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.

Telefon 22 678 55 99, 22 678 40 80
www.najaprodex.com.pl
biuro@najaprodex.com.pl

ZPH NAJA PRODEX B. NAGAWIECKA S.C.