Aktualności

UST-M prezentuje System PP-R - trwałość przez długie lata

10.09.2015

System PP-R to rury, kolanka i złączki, które wykorzystywane są w budownictwie przy instalacjach sanitarnych zimniej i ciepłej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania. Wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu - tworzywa które charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi i wysoką odpornością na ciśnienie.

System PP-R SupraTherm, którego wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest firma UST-M to najwyższej jakości produkty potwierdzone certyfikatami jakości ISO 9001 oraz ISO 14001. Cechuje je długi okres eksploatacji - powyżej 50 lat.

Wyróżniki systemu PP-R

Wielowarstwowa rura Stabi Fast w klasie ciśnieniowej PN25, która wchodzi w skład systemu PP-R, posiada aluminiową wkładkę, dzięki czemu nie wymaga tradycyjnego zdzierania. Gwarantuje to szybki oraz sprawny montaż. Elementy systemu dystrybuowanego przez UST-M,  którego częścią są logowane kształtki i złączki w zakresie średnic od fi 16 do fi 110, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Gwarantuje to czystość transportowanej wody. Polipropylen, z którego zostały wykonane powoduje, że kamień się nie odkłada zapewniając sprawny przepływ wody przez cały czas użytkowania. Istotnym wyróżnikiem dla instalatorów jest montaż, który w przypadku tego systemu jest niezwykle łatwy oraz nie wymaga użycia kosztownych i trudnodostępnych narzędzi. Wystarczy dobra zgrzewarka w rękach instalatora i sukces gwarantowany. Warto również zwrócić uwagę na stosowane w kształtkach gwintowanych mosiężnych wtopek włoskiej produkcji. Charakteryzują się one tym, że nie zawierają ołowiu i są grubsze od konkurencyjnych o nawet 20%. Dodatkowo posiadają konstrukcję, która zapewnia szczelność połączeń zgrzewu z mosiądzem. Kolejnym atutem elementów systemu PP-R jest dostępność rur jednorodnych nie tylko w wymiarze 4 mb, ale także 3 mb. Zaletą systemu PP-R jest także to, że materiał z którego został wykonany charakteryzuje się wewnętrzną gładkością zapewniającą minimalne straty ciśnienia.

System, który oferuje firma UST-M, jest odporny na wysokie i niskie temperatury. Stąd jego szerokie zastosowanie w instalacji ciepłej i zimnej wody oraz centralnego ogrzewania. System PP-R to gwarancja sprawnej instalacji przez długie lata, spełniającej wszelkie normy i wymagania.

Firma UST-M Sp. z o. o. to polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. UST-M posiada w swojej ofercie filtry do użytku domowego i przemysłowego, pozwalające w prosty i ekonomiczny sposób poprawić jakość wody. Oferowany przez firmę komfortowy system centralnego odkurzania Vacu USM jest przyjazny dla alergików i pomaga utrzymać porządek bez dużego wysiłku i zbędnego hałasu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także przykłady innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników. Nazwy produktów oraz ich znaki graficzne są zastrzeżone.

Firma UST-M Sp. z o.o. to polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. UST-M posiada w swojej ofercie filtry do użytku domowego i przemysłowego, pozwalające w prosty i ekonomiczny sposób poprawić jakość wody. Oferowany przez firmę komfortowy system centralnego odkurzania Vacu USM jest przyjazny dla alergików i pomaga utrzymać porządek bez dużego wysiłku i zbędnego hałasu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także przykłady innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników. Nazwy produktów oraz ich znaki graficzne są zastrzeżone.

źródło i zdjęcia: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.