Aktualności

Koncept Colour - uwolnij kolor i kreatywność z Cersanit

09.09.2015

Wiemy, jak osobistym miejscem jest łazienka, dlatego nowa kolekcja Cersanit COLOUR daje możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Modułowe meble, dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach, tworzą niecodzienną, trójwymiarową dekorację ściany i pozwalają cieszyć się własną, w pełni spersonalizowaną strefą kąpielową.

Koncept Colour - uwolnij kolor i kreatywność z CersanitPrzyszłość łazienek według Cersanit to zabawa formą i kolorem, nieograniczone możliwości tworzenia nowych kompozycji i łatwość przearanżowania zestawu w każdej chwili. Fronty zgrabnych szafek z serii COLOUR dostępne są oprócz morskiego błękitu i słonecznej żółci, także w bieli i szarości, bo seria ma jak każdy z nas różne oblicza.

Jak stworzyć łazienkę, która pasuje do Ciebie? Możemy postawić na białe fronty i ożywić je dwoma lub trzema kolorowymi płaszczyznami. Możemy także w całości postawić na jedno wybarwienie. Fronty COLOUR w wersji błękitnej wyciszają myśli, relaksują i wprowadzają do wnętrza klimat wakacji. Warto do nich dodać kilka intensywniejszych akcentów, w postaci współgrającego z morskim odcieniem energetycznego, pulsującego optymizmem żółtego. Zdecydowanie się na kolor szary lub połączenie go z białym stylistycznie uspokoi naszą aranżację.

Proponowana przez Cersanit kolekcja oprócz modułowych szafek w modnych odcieniach, składa się z pasującej stylistycznie ceramiki: kompaktu, miski zawieszanej i umywalki 60,55 i 50 cm. Serię uzupełniają zarówno podumywalkowe, jak i wiszące szafki w różnych rozmiarach. Idealnie gładkie, pozbawione uchwytów fronty gwarantują nie tylko łatwość czyszczenia, ale przede wszystkim ciekawą, minimalistyczną estetykę całości. Komfort użytkowania gwarantuje zastosowanie systemu "push to open" (funkcja "przyciśnij i otwórz") i mechanizmu samodomykania.

Koncept Colour - uwolnij kolor i kreatywność z CersanitWygodne moduły szafek można zestawiać ze sobą w łatwy sposób, tworząc spójne, geometryczne kompozycje. Do wszystkich szafek można dobrać front w pasujących wymiarach:

  • kwadrat 40x40 cm,
  • prostokąt 40x80 cm, (zawieszony obok dwóch szafek "kwadratów" 40x40 cm, powieszonych w pionie, stworzy "duży kwadrat" wygodną, pojemną szafkę o wymiarach 80x80 cm),
  • dłuższy prostokąt o wymiarach 40x120 cm można zestawić na różne sposoby z mniejszymi szafkami, budując bardzo wygodny i pojemny mebel. Dzięki swym uniwersalnym wymiarom słupek idealnie pasuje krótszym bokiem do dwóch pozostałych modułów dostępnych w linii COLOUR.

Do szafek podumywalkowych można dopasować front o wymiarach 40x40 cm w jednym z dostępnych kolorów. Szafki podumywalkowe pasują do umywalek z linii ceramicznej COLOUR, ale także do umywalek akrylowych Amao, Como czy Zuro. W kolekcji dostępna jest również szafka lustrzana oraz bardzo komfortowa szara lub biała deska duroplastowa (można także wybrać wersję wolnoopadającą z łatwym wypinaniem).

Kolorystykę frontów mebli COLOUR doskonale podkreślają dekoracje szklane. Odbijają światło, wprowadzając intrygujący element do wnętrza.

Niezależnie, jaki kolor frontów wybierzesz, z serią COLOUR Twoja łazienka zyska niebanalny, osobisty rys. Wystarczy dopasować kolory, kształt i rozmiary mebli, by cieszyć się praktyczną, nowoczesną i bardzo estetyczną aranżacją. Tworząc linię COLOUR Cersanit udowadnia, że można odmienić swoją strefę kąpielową w ciągu zaledwie paru minut, a kolorowe fronty łazienkowych mebli stają się dla wielu z nas ucieczką od wszędobylskiej bieli.

www.cersanit.com.pl

źródło i zdjęcie: Cersanit

Firma powiązana:

Cersanit (Rovese S.A.)

Telefon 801 01 44 44
www.cersanit.com.pl

Cersanit (Rovese S.A.)