Aktualności

Candy i Hoover w konkursie „Dobry Wzór 2011”

10.08.2011

Linia lodówek Candy z nowej linii Krio oraz płyta gazowa Hoover HF 7 otrzymały rekomendację ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego do nagrody „Dobry Wzór 2011 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Pod lupę ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego trafiło prawie tysiąc produktów i usług dostępnych na polskim rynku.

Candy i Hoover w konkursie „Dobry Wzór 2011”

Linia lodówek Candy Krio, która znalazła się w gronie produktów nominowanych do konkursu, to kwintesencja nowoczesnego minimalizmu. Kubistyczna forma, a także lekka konstrukcja bez ozdobników sprawiają, że Krio będzie idealnym dopełnieniem każdej kuchni.

Oprócz standardowych kolorów jak biały i stalowy, lodówki dostępne są też w wersjach imitujących strukturalnie i kolorystycznie jasne i ciemne drewno (wenge). Krio wyróżnia się także pod względem zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Wśród nich na uwagę zasługują m.in. oświetlenie LED, wyjmowane uszczelki czy specjalnie zaprojektowane drzwi zwiększające izolację termiczną.

Eksperci docenili także walory żeliwnej płyty gazowej Hoover HF7. Ruszty zintegrowane z powierzchnią płyty tworzące jednolitą formę – to przełomowe rozwiązanie w stosunku do tradycyjnych płyt gazowych. Płynne linie i brak krawędzi nadają konstrukcji delikatności i finezyjnej lekkości. Płyta wyposażona jest w nowatorskie palniki PREMIX, dzięki którym można gotować szybko i oszczędnie. Dopełnieniem całości są nowoczesne pokrętła podświetlane diodowo. 

„Dobry Wzór” to konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku, organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jego celem jest wyróżnianie produktów i usług przeznaczonych dla polskiego konsumenta, charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.

Candy to włoska firma produkująca sprzęt AGD, które występują na rynku polskim  pod markami Hoover i Candy.  W ofercie firmy znajdują się urządzenia wolnostojące, urządzenia do zabudowy oraz odkurzacze. Najważniejsze atuty firmy to otwartość na najnowsze technologie, dbałość o atrakcyjny design produktów oraz zachowanie wartości ekologicznych.

Źródło: Planet PR

Więcej