Aktualności

Daikin Emura finalistą konkursu Dobry Wzór 2015

07.09.2015

Firma Daikin ma przyjemność poinformować, iż klimatyzator Daikin Emura został doceniony pod względem dobrego wzornictwa i zakwalifikował się do tegorocznego finału konkursu Dobry Wzór.

W konkursie Dobry Wzór współzawodniczą ze sobą produkty, które zostały rekomendowane przez ekspertów jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. Firma Daikin zaproszona została do wzięcia udziału w konkursie z urządzeniem Daikin Emura, które przeszło pozytywnie pierwszy z dwóch etapów konkursu, czyli ocenę Komisji Ekspertów. Przed nami drugi etap ocena Jury i wyłonienie laureatów.

Daikin Emura to najnowocześniejszy klimatyzator zarówno na rynku europejskim jak i światowym. Jednocześnie łączy w sobie techniczną doskonałość  i niepowtarzalne wzornictwo z eleganckim wykończeniem. Został zaprojektowany z myślą o dostarczeniu najwyższej efektywności jak i komfortu. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m. in. zdobył Najciekawszy Produkt 2014, Reddot aword 2014 oraz If Award 2015.

Laureatów edycji Dobry Wzór 2015 poznamy 22 października 2015 r. podczas uroczystej gali w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Po uroczystości odbędzie się wystawa w dniach 22 października - 29 listopada 2015 r. w IWP, gdzie będzie można obejrzeć nagrodzone produkty.

źródło i zdjęcie: Daikin

Firma powiązana:

Daikin Airconditioning Poland

Telefon 22 319 90 00
www.daikin.pl
office@daikin.pl

Daikin Airconditioning Poland