Aktualności

Teko tradycyjnie lub nowocześnie

02.09.2015

Drewno zaraz obok kamienia jest jednym z najstarszych materiałów budowlanych. Nadaje wnętrzom elegancji, szyku i niepowtarzalnego charakteru.

Podłoga warstwowaSprawdza się w realizacjach w stylu tradycyjnym jak i w nowoczesnej przestrzeni. Schody, podłoga i drzwi to inwestycja na lata, dlatego należy dobrze zastanowić się nad ich wyborem. Drzwi zewnętrzne (seria Epsilon, Eta, Mikron) powinny pasować zarówno do wystroju panującego wewnątrz jak i do zewnętrznego wyglądu budynku.

Schody policzkowe StavangerDla miłośników tradycyjnego wystroju najlepszym wyborem będą produkty tradycyjne wykonane z rodzimego dębu np. schody dębowe Pełne, Dwuwangowe, balustrada Tralkowa, które w połączeniu z dębową podłogą (np. 3409 dąb naturalny olejowany, 10001 dąb rustykalny bejcowany, 10002 dąb rustykalny bejcowany) oddadzą klimat domowego ciepła.

Jeśli jednak są Państwo zwolennikami nowoczesnej aranżacji wnętrz, firma Teko oferuje Państwu połączenie drewna ze szkłem lub stalą np. schody policzkowe Stavanger, czy dwubelkowe Full Box z balustradą Flat lub szklaną z nierdzewnymi słupkami i uzupełnienie bardzo modną bieloną podłogą szczotkowaną. Wkomponowanie tutaj drzwi wewnętrznych z serii Lambda lub Omega będzie postawieniem przysłowiowej „kropki nad i”.

Zapraszamy do obejrzenia realizacji i katalogów teko.net.pl

źródło i zdjęcia: Teko

Firma powiązana:

Teko

Telefon 12 294 91 21, 12 294 91 22
www.teko.net.pl
biuro@teko.net.pl

Teko