Aktualności

Naprawdę jasne poddasze z Roto

01.09.2015

Nierzadko, z uwagi na nietypową konstrukcję przestrzeni, trudno osiągnąć oczekiwany efekt jasnego poddasza. Jest jednak kilka sposobów, aby móc cieszyć się przestronnym, słonecznym pomieszczeniem.

Naprawdę jasne poddasze z RotoMontować z… i nad głową

Jeden z najlepszych sposobów to okna zamontowane w dachu. Takie rozwiązania są bardzo efektywnym sposobem doświetlenia poddasza, ponieważ przepuszczają nawet do 1,8 razy więcej światła niż tradycyjne okna w ścianie szczytowej lub w lukarnie. Dają dużą swobodę w doświetlaniu pomieszczeń: można je montować w różnych miejscach dachu, pojedynczo i w zespoleniach. Ważne jednak, aby powierzchnię okien dostosować do wielkości pomieszczenia, pamiętając, że 1m2 szyby jest w stanie doświetlić 8-12 m2 poddasza.

Łączyć wielokrotnie

Dla pełnego efektu naprawdę jasnego poddasza warto zainwestować w ciekawą, nowoczesną i efektywną aranżację – połączenia wielokrotne okien. Za ich sprawą wnętrze nabiera charakteru, a jakość życia na poddaszu znacznie rośnie dzięki odpowiedniemu doświetleniu.

Idealne do projektowania wielokrotnych połączeń, tworzących oryginalne, nowoczesne aranżacje są np. Okna RotoTronic. To produkty, które sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach, w konstelacjach dwu-, trzy- czy czterokrotnych, wpływając w ten sposób na całkowite nasłonecznienie poddasza i swobodny przepływ świeżego powietrza. Ta szczególna propozycja marki Roto to również nieograniczone możliwości aranżacyjne ze względu na nowoczesny design i kolor zewnętrznego oblachowania (antracyt metallic), a także szeroki wybór oklein drewnopodobnych, podkreślających szczególny charakter wnętrza. – podpowiada Paweł Hryniewicz, Product Manager marki Roto.

Naprawdę jasne poddasze z RotoTakie wielokrotne połączenia to idealny wybór do przestronnego salonu czy kuchni na poddaszu. Świetnie sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych, zapewniając lepszy przepływ światła tam, gdzie zazwyczaj go brakuje.

Możemy łączyć je w dowolny sposób, w zależności od rodzaju pomieszczenia i potrzeb domowników – poziomo, pionowo, kolankowo lub kalenicowo, uzyskując w ten sposób różnorodne aranżacje.

Więcej informacji na: www.roto.pl 

źródło i zdjęcia: Roto

 

 

 

Firma powiązana:

Roto Frank Okucia Budowlane

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
info.pl@roto-frank.com

Roto Frank Okucia Budowlane