Aktualności

Orte: Już dziś uniezależnij siebie i swoją firmę od gazu

28.08.2015

Urządzenie grzewcze na pelet Orte Power o mocach od 35 do 250 kW (w zależności od rodzaju budynku - może ogrzać aż 1000 m2) możesz już dziś podłączyć do istniejącej instalacji powietrznej np.: klimatyzacyjnej bądź postawić na hali jako urządzenie wolnostojące. Dzięki temu uniezależnisz się od gazu.

Warto już dzisiaj o tym pomyśleć, żeby nie narazić się na stres w mroźne dni. Przerwy w dostawach gazu to realne zagrożenie, z którym trzeba się zmierzyć. Na szczęście istnieją już niezwykle wydajne urządzenia grzewcze wykorzystujące alternatywne źródła energii, które łączą ekologię, wygodę obsługi oraz ekonomię użytkowania. Zakup i instalacja Orte Power potrafi się zwrócić w ciągu jednej srogiej zimy (w porównaniu do kosztów poniesionych na ogrzanie tego samego budynku olejem opałowym). Pomijając aspekty ekonomiczne, warto nie narażać się na stres związany z ewentualnymi stratami związanymi z brakiem ogrzewania. Spokój - wynikający z zaspokojenia potrzeb, jakimi są bezpieczeństwo i ciepło - jest bezcenny.

Seryjne nagrzewnice powietrza na pellet Orte Power świetnie sprawdzają się w każdego tupu budynkach: domach mieszkalnych, biurach, halach przemysłowych. Są ekologiczne (emisja gazów i pyłów w 5 klasie wg EN 303-5) i ekonomiczne (redukcja kosztów ogrzewania do 70%).

Piec nadmuchowy na pellet Orte Power doskonale wpisuje się w najnowsze trendy projektowania ekologicznych i ekonomicznych budynków. Na całe szczęście w prosty i szybki sposób można je zainstalować nawet w najstarszych budynkach.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat tego jak możesz uniezależnić się od gazu, bądź po prostu chcesz oszczędzać swoje pieniądze i nasze środowisko dowiedz się również o naszych palnikach i kotłach na pellet na naszych stronach internetowych bądź znajdź nas na Facebooku www.facebook.com/nagrzewnice.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: ORTE

Firma powiązana:

Orte Polska

Telefon 22 758 81 68, 22 374 13 73
www.orte.pl
biuro@orte.pl

Orte Polska