Aktualności

Pellas X drugi rok z rzędu laureatem GreenEvo

27.08.2015

Nasza praca nad rozwijaniem innowacyjnych proekologicznych technologii została ponownie doceniona przez kapitułę VI już edycji konkursu GreenEvo. Tym samym możemy pochwalić się, że drugi raz z rzędu będziemy uczestniczyć w Akceleratorze Zielonych Technologii organizowanym przez Ministerstwo Środowiska.

Pellas X drugi rok z rzędu laureatem GreenEvoNie zwalniamy tempa rozwoju Zielonych Technologii

Dzięki projektowi Greenevo mogliśmy promować poza granicami naszego kraju nasze najnowsze palniki na pellet i agropellet a także nawiązać kontakty handlowe w krajach takich jak Tajlandia, Australia, Kazachstan, Chile, Stany Zjednoczone Ameryki, Maroko, Nowa Zelandia, Iran oraz Indie.

GreenEvo to Akcelerator Zielonych Technologii – projekt Ministerstwa Środowiska wspierający najlepsze proekologiczne technologie rozwijane w Polsce. Program ma na celu stworzenie gwarancji najwyższej jakości rodzimych produktów, ich transfer na rynki zagraniczne i rozwiązywanie problemów środowiskowych w kraju i na świecie poprzez wdrażanie najnowszych technologii. Od 2010 roku kapituła GreenEvo składająca się z niezależnych ekspertów, corocznie wyłania w konkursie laureatów oferujących nowoczesne rozwiązania.

http://www.pellasx.pl/

Źródło i zdjęcie: PELLAS X

Firma powiązana:

PELLAS X Sp. z o.o. sp.k.

Telefon 67 213 80 40
www.pellasx.eu
info-pl@pellasx.eu

PELLAS X Sp. z o.o. sp.k.