Aktualności

Jedynka® z wyróżnieniem Konsumencki Lider Jakości

27.08.2015

Marka Jedynka® zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim programie - Konsumencki Lider Jakości. Jedynkę® uhonorowano w dwóch kategoriach: farby zewnętrzne oraz środki do ochrony i impregnacji drewna.

Konsumencki Lider Jakości jest ogólnopolskim projektem badawczym, którego celem jest wyłonienie najlepszych pod względem jakości marek, firm i produktów funkcjonujących na rynku. Program ten jest realizowany przez redakcję "Strefy Gospodarki" - niezależnego dodatku dystrybuowanego z "Gazetą Prawną". Wyróżnienia przyznawane są na podstawie wyników badań, w których udział bierze ponad 10 tysięcy aktywnych konsumentów.

W tegorocznej edycji marka Jedynka® zdobyła wyróżnienie w dwóch kategoriach: farby zewnętrzne oraz środki do ochrony i impregnacji drewna. Ofertę Jedynki® w tym zakresie wyróżniają produkty - w dobrej jakości i konkurencyjnej cenie.

Cieszy nas fakt, że atuty naszych produktów są doceniane przez tak szerokie grono konsumentów - mówi Ewa Domin-Glińska, Brand Manager marki Jedynka®. - Zdobywane wyróżnienia - takie jak Konsumencki Lider Jakości - są cennym potwierdzeniem słuszności naszych starań o dostarczanie rozwiązań w pełni odpowiadających potrzebom klientów.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.