Aktualności

Kocioł typu TDS prezentuje Stal-Max

24.09.2015

Kocioł typu TDS jest wykonany ze stali gatunkowej atestowanej kotłowej o symbolu P 265 GH jako konstrukcja spawana za pomocą półautomatów spawalniczych. Konstrukcja wymiennika jest przystosowana do dolnego spalania opału, co wpływa na efektywne spalanie różnego rodzaju opału.

Kocioł TDS jest wyposażony w miarkownik ciągu zamontowany w dolnej części kotła oraz w czopuchu. Proces spalania opału odbywa się w sposób grawitacyjny. Naturalny ciąg kominowy zasysa powietrze z pomieszczenia (kotłowni) do kotła.

Grubości blach zastosowanych w kotle:

  •     Wymiennik (korpus kotła) 6 mm !!! STAL KOTŁOWA P 265 GH
  •     Płaszcz wodny 4 mm S 235
  •     Ruszt żeliwny (wymienny)

Kocioł typu TDS prezentuje Stal-MaxFirma STAL-MAX od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz produkcją urządzeń grzewczych opalanych paliwem stałym.

W asortymencie firmy znajdą Państwo kilka propozycji zastosowania kotłów CO do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz przemysłowych. Prezentowane piece ogrzewania centralnego należą do najtańszych źródeł ciepła dostępnych na rynku. Koszt opalania paliwem stałym jest zdecydowanie niższy od oleju opałowego, gazu czy prądu. Wybierając urządzenia naszej produkcji zapewnisz sobie tanie, wygodne i sprawne ogrzewanie.

Siedziba firmy znajduje się na terenie Małopolski. STAL-MAX wykonuje kotły CO ze stali wysokiej jakości, a także odpowiedniej grubości w miejscach, które są najbardziej narażone na działanie szkodliwych substancji chemicznych powstających podczas procesu spalania węgla. Nasze kotły CO wyróżniają się niezwykle długą żywotnością. Co więcej, oferowane przez nas kotły co są kwintesencją nowoczesności, funkcjonalności, trwałości i bezpieczeństwa. Dbając o potrzeby każdego Klienta, oferujemy kotły CO na miał w wydaniu tradycyjnym, jak i automatycznym z podajnikiem tłokowym i ślimakowym.

źródło i zdjęcia: STAL-MAX Sławomir Łobozek

Firma powiązana:

STAL-MAX Sławomir Łobozek

Telefon 33 84 88 087, 509 542 672
www.kotlystalmax.pl
biuro@kotlystalmax.pl

STAL-MAX Sławomir Łobozek