Aktualności

Techniprot oferuje szafki podtynkowe - typ SWP

16.09.2015

Szafki podtynkowe - typ SWP mają regulowaną wysokość w zakresie 700 - 800 mm oraz głębokość w zakresie 120 - 170 mm.

Zalety produktu:

  • odejmowane lakierowane drzwiczki z ramką na okres montażu instalacji, tynkowania i malowania ścian
  • zamek z przecięciem lub typu "YALE"
  • całość z blachy stalowej ocynkowanej, drzwiczki i ramka standardowo lakierowane lakierem proszkowym w kolorze białym (RAL 9010)
  • kpl. prowadnic i śrub do zamontowania rozdzielacza
  • opakowanie karton

Techniprot powstał w 1955 r. na bazie i tradycjach pruszkowskiego rzemiosła, a jego nazwę przyjęto od techniki prototypowej. Ambicją zakładu była zawsze trudna, niepowtarzalna produkcja prototypowa i małoseryjna. Tradycja, fachowa i doświadczona załoga, prywatna własność oraz okazały potencjał produkcyjny są siłą sprawczą bogatej oferty naszych wyrobów używanych w nowoczesnych instalacjach centralnego ogrzewania i wody.

Techniprot jako pierwszy w Polsce w 1991 r. podjął produkcję rozdzielaczy i aktualnie jest niekwestionowanym liderem w ich produkcji. Od początku postawiliśmy na jakość i różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych i wykonawczych, by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu wyroby posiadające niezbędne badania jakościowe, charakterystyki, opinie i aprobaty techniczne. Wyroby nasze gwarantują niezawodność i funkcjonalność, a fachowa i miła obsługa dają podstawy dobrej współpracy z naszymi klientami.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: TECHNIPROT