Aktualności

Kärcher trzykrotnym finalistą konkursu Dobry Wzór 2015

24.08.2015

Kärcher znalazł się w gronie finalistów konkursu Dobry Wzór aż z dwoma produktami Kärcher: parownicą profesjonalną SG 4/4 i szorowarką kompaktową BR 35/12 C Bp Pack oraz z grafiką będącą identyfikacją wizualną systematyki urządzeń wysokociśnieniowych CORE.

Dobry Wzór to marka dobrze znana przedsiębiorcom, projektantom oraz konsumentom. Konkurs istnieje na rynku od 1993 roku i od początku jego celem jest promowanie dobrze zaprojektowanych produktów. Nad konkursem Patronat Honorowy objęli Minister Gospodarki, Minister Skarbu Państwa oraz Minister Gospodarki.

W grupie finalistów znalazły się grafika oraz dwa profesjonalne urządzenia Kärcher:

  • identyfikacja wizualna systematyki urządzeń wysokociśnieniowych CORE. Czytelne grafiki zamieszczone na opakowaniu towarzyszyły kampanii wprowadzenia nowej linii urządzeń i miały na celu ułatwić konsumentowi wybór optymalnego do jego potrzeb urządzenia spośród 4 klas: K2, K4, K5 i K7. Cały zsynchronizowany system ikonek miał ułatwić wybór, optymalnego do potrzeb, urządzenia, także pod kątem rodzaju czyszczonej powierzchni i czasu jaki konsument mógł poświęcić na sprzątanie.
  • szorowarka BR 35/12 C do czyszczenia wodoodpornych podłóg twardych np. z kamionki szlachetnej oraz podłóg elastycznych np. z linoleum czy PCV. Szorowarka może pracować w trybie eco!efficiency, który wpływa na wydłużenie czasu pracy na akumulatorze o 50% i obniżenie głośności pracy o około 40%. Umożliwia to stosowanie urządzenia w obszarach o wysokiej wrażliwości na hałas. Urządzenie jest bardzo zwrotne. Kierownica znacznie ułatwia precyzyjne manewrowanie maszyną. Dzięki obrotowej głowicy szczotka zawsze pracuje zgodnie z kierunkiem jazdy, co gwarantuje 100% skuteczność szorowania.
  • parownica SG 4/4, urządzenie do czyszczenia parą o uniwersalnym zastosowaniu z grupy Professional. Parownica SG 4/4 polecana jest szczególnie do branży branży hotelarskiej i restauracyjnej, szpitali i domów opieki oraz firmom sprzątającym. Usuwa uciążliwe zabrudzenia takie jak przypalony tłuszcz czy osad z kamienia z wszystkich wodoodpornych powierzchni: podłóg, luster, sanitariatów, piekarników czy okapów. Urządzenie pozostawia powierzchnie higienicznie czyste w kuchniach i pomieszczeniach sanitarnych. Bakteriobójczą skuteczność parownicy na poziome 99,999%, potwierdziły Clinical Laboratory Improvement Amendments (CLIA), Deutsche Akkreditierungsstelle GmbH (DAkkS) oraz College of American Pathologists (CAP).

www.karcher.pl

źródło i zdjęcia: Kärcher

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.