Aktualności

Sekrety białych kołnierzy – nowa strona internetowa firmy KOŁO www.rimfree.pl

24.08.2015

KOŁO od lat wyznacza kierunki rozwoju rozwiązań łazienkowych. Miski WC Rimfree® to innowacyjny wynalazek, który rewolucjonizuje podejście do higieny w łazience. Strona internetowa www.rimfree.pl informuje o najciekawszych aspektach tej nowej technologii.

Co się kryje pod nazwą Rimfree®? To model miski WC pozbawionej wewnętrznego kołnierza. Dzięki innowacyjnemu, opatentowanemu systemowi rozprowadzania wody kształt miski został maksymalnie uproszczony. To przełomowe rozwiązanie ułatwia utrzymanie czystości w toalecie.

Wewnętrzny kołnierz stosowany w standardowych miskach WC był siedliskiem kamienia, brudu i bakterii. Pozbawiona trudno dostępnych miejsc konstrukcja miski Rimfree® jest zbliżona kształtem do bidetu lub umywalki, co sprawia, że jest łatwiejsza w czyszczeniu. Nie ma potrzeby stosowania silnych detergentów - odsłonięte obrzeże wystarczy przetrzeć ściereczką z odrobiną płynu na bazie kwasów owocowych.

Dzięki temu toaleta jest zawsze czysta, a przy tym podwójnie chronimy środowisko. Kształt misek WC Rimfree® nie tylko umożliwia wykorzystanie lżejszych środków chemicznych przy czyszczeniu. Jest także dostosowany do spłukiwania oszczędną ilością wody: 6/3 l  lub 4/2 l.

Na nowej stronie internetowej www.rimfree.pl dowiemy się na czym polega sekret pionierskich, bezkołnierzowych misek - jak działają, jakie korzyści płyną z ich użytkowania i jak duży wybór dostępnych modeli oferuje dziś KOŁO Rimfree®.

O firmie KOŁO:

KOŁO jest wiodącym Polskim producentem wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Innowacyjna marka z ponad 50-letnią historią cieszy się doskonałą reputacją w świecie projektowania łazienek. KOŁO jest częścią globalnej spółki Geberit, europejskiego lidera w segmencie produktów sanitarnych. Geberit prowadzi działania jako zintegrowana grupa, a jej oferta stanowi niepowtarzalną wartość dodaną w zakresie technologii sanitarnej i ceramiki łazienkowej. Siedziba grupy znajduje się w Szwajcarii. Z liczbą pracowników przekraczającą 12.000 w ponad 40 krajach, Geberit generuje sprzedaż netto na poziomie 2.9 miliarda CHF. Udziały Geberit notowane są na giełdzie SIX Swiss Exchange.

www.kolo.com.pl

www.rimfree.pl

źródło i zdjęcie: Koło

 

 

 

Firma powiązana:

Koło

Telefon 22 376 10 00
www.kolo.com.pl
geberit.pl@geberit.com

Koło