Aktualności

UST-M prezentuje Leovac Speed Leo na straży czystego domu

20.08.2015

Okruszki w trudno dostępnych miejscach to problem znany każdemu z nas. Ich mozolne i często niedokładne sprzątanie zmiotką i szufelką nie zdaje egzaminu. W takich przypadkach pomocny będzie Leovac Speed Leo. Urządzenie nie tylko starannie oczyści zabrudzone miejsca, ale pozwoli zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na odpoczynek czy spotkanie z rodziną i przyjaciółmi.

Leovac Speed Leo to zestaw szybkiego sprzątania wyprodukowany przez polską firmę UST-M. Urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nietrudno o okruszki i inne drobne zanieczyszczenia. Z jego zalet mogą skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy w swoich domach posiadają system centralnego odkurzania Vacu USM.

Wielka pomoc zawsze pod ręką

Obok niezawodności, wielkim atutem urządzenia jest jego ergonomiczny kształt. Dzięki tym zaletom możemy być pewni, że urządzenie dotrze do najbardziej niedostępnych miejsc i bez problemu je oczyści. Jego funkcjonalny, elastyczny wąż pozwoli utrzymać czystość w kuchni, jadalni czy aneksie kuchennym. Dzięki niemu wszystkie najbardziej brudzące się przestrzenie będą należycie oczyszczone.
Dodatkowo, Leovac Speed Leo zajmuje mało miejsca. Kompaktowe wymiary sprawiają, że można go zamontować pod dowolną szafką. Wszystkie jego elementy zostały wykonane z najwyższą starannością. Dzięki temu cechują się estetycznym wyglądem.

Zestaw do zadań specjalnych

Urządzenie będzie idealnym rozwiązaniem, między innymi dla młodych mam, których brak czasu wynikający z opieki nad dzieckiem sprawia, że zabrudzenia po posiłkach wydają się być problemem bez końca. Z Leovac Speed Leo będą również zadowoleni rodzice nastolatków, których pociechy aktywnie spędzają czas i potrafią dobitnie zostawić swój ślad w holu w postaci śladów z błota czy piachu. Również właściciele kotów pożegnają się raz na zawsze z wszędzie porozrzucanym żwirkiem swoich pupili.

Użytkowanie Speed Leo jest niezwykle proste. Sprzątniecie zanieczyszczeń odbywa się szybko i skutecznie. Wystarczy uruchomić urządzenie i za pomocą węża spiralnego, który rozciąga się do 5 m, oczyścić blat kuchenny oraz jego okolice. W przypadku, gdy taka długość węża jest dla nas niewystarczająca, można podłączyć tradycyjny wąż, ponieważ wejście na Speed Leo może również posłużyć jako dodatkowe gniazdo ssące.

Leovac Speed Leo to nowa jakość sprzątania, która idzie w parze z nową jakością komfortu. Urządzenie pozwoli zapomnieć o kłopocie z drobnymi zanieczyszczeniami, które nie tylko bywają trudne do usunięcia, ale również burzą estetykę naszych wnętrz. 

Jak działa Leovac Speed Leo?

Cena: 269 zł

Firma UST-M Sp. z o.o. to polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. UST-M posiada w swojej ofercie filtry do użytku domowego i przemysłowego, pozwalające w prosty i ekonomiczny sposób poprawić jakość wody. Oferowany przez firmę komfortowy system centralnego odkurzania Vacu USM jest przyjazny dla alergików i pomaga utrzymać porządek bez dużego wysiłku i zbędnego hałasu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także przykłady innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników. Nazwy produktów oraz ich znaki graficzne są zastrzeżone.

źródło i zdjęcia: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.