Aktualności

Firma ALCO oferuje różne rodzaje schodów

19.08.2015

Firma ALCO oferuje różne rodzaje schodów między innymi jednobiegowe, dwubiegowe, trójbiegowe, łamane, zabiegowe, wachlarzowe, kręcone.

Firma ALCO oferuje różne rodzaje schodówSchody to nie tylko niezbędny element konstrukcyjny w domu o kilku kondygnacjach, coraz częściej są one traktowane również jako istotny element dekoracyjny.

Na stronie firmy zostały zaprezentowane fotografie z ostatnich realizacji schodów, które być może staną się inspiracją w Państwa poszukiwaniach ciekawych, funkcjonalnych rozwiązań dla własnych projektów i planów.

Konstrukcję nośną schodów firma ALCO wykonuje z litego drewna, elementy łączone za pomocą wkrętów, słup metalowy obkładany jest drewnem. Konstrukcja mocowana jest do podłoża i stropu za pomocą kołków rozporowych. Oferowane stopnie są prostokątne, bądź w kształcie wycinka koła, wykończane są lakierem lub bejcą. Balustrady tralki - drewniane i metalowe, poręcze z drewna.
Zamówienie realizowane jest zgodnie z indywidualnym projektem - dokładnie i solidnie.

Firma ALCO realizuje nietypowe zlecenia. Gwarantuje bezpłatny transport oraz montaż na terenie całego kraju. Świadczy usługi w zakresie doradztwa technicznego, komputerowego projektowania schodów. Posiada stosowne certyfikaty jakościowe zgodne z PN-89/B-01022.

W ofercie ALCO znajduje się wiele rodzajów i typów schodów: ażurowe oraz pełne (z podstopniami),  jednobiegowe proste, dwubiegowe jednokierunkowe, dwubiegowe zwykłe, dwubiegowe łamane, dwubiegowe z podwójnym dolnym i górnym biegiem, trójbiegowe, proste, zabiegowe,  kręte, zabiegowe z podstopniami.

Na stronie internetowej zaprezentowano różne aranżacje schodów - link tutaj.

źródło i zdjęcie: ALCO

Firma powiązana:

Alco

Telefon 52 387 40 10
www.alcoschody.pl
firma@alcoschody.pl

Alco