Aktualności

LEGALETT jest już ponad 20 lat w Polsce

18.08.2015

Polska siedziba firmy Legalett od lat mieści się w Gdańsku. Od 1994 roku dostarcza do polskich odbiorców Płytowy Fundament Grzewczy Legalett. W ciągu 21 lat swojej działalności firma dostarczyła ponad 250 000 metrów kwadratowych takiej grzewczej płyty fundamentowej Legalett do odbiorców w całej Polsce.

W Polsce firma Legalett istnieje od 1994 roku, jako część międzynarodowego koncernu Legalett Internationale AB z siedzibą w Szwecji. Szwedzki Legalett to firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami na rynku budowlanym, jest to nie tylko miejsce pracy, ale przede wszystkim to miejsce ludzi z pasją i ambicjami tworzenia rzeczy najlepszych - w tym wypadku technologii przyjaznej człowiekowi i środowisku.

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami gotowymi do realizacji zamówień złożonych przez naszych klientów. Korzystamy z doświadczeń szwedzkich inżynierów, którzy wciąż prowadzą badania i rozwijają koncepcję konstrukcji  fundamentu i stropu zwłaszcza w takich dziedzinach jak: zabezpieczenie przed wilgocią, zużycie energii, magazynowanie ciepła, optymalne wykorzystanie materiałów.

Technologia Legalett-u jest ciągle udoskonalana i ulepszana, taka jest bowiem polityka firmy Legalett - razem z technologami ze Szwecji, Norwegii, Finlandii, a nawet Japonii i Kanady pracujemy nad tym aby Legalett spełniał oczekiwania naszych klientów i aby był coraz lepszy. Sprawia nam to przyjemność i radość, oraz daje dużą satysfakcję bo wiemy, że oddajemy w Wasze ręce świetny produkt odpowiadający potrzebom naszych czasów.

Wprowadzamy również nowe produkty związane z naszą branżą: płytę fundamentową bez ogrzewania typu SLAB chętnie stosowaną zwłaszcza w obiektach magazynowych, unikalną szwedzką pompę ciepła ZIRIUS M2 firmy MEGATHERM I OSBY AB, wodne ogrzewanie podłogowe V20 we współpracy z firmą Danfoss, zdalnie sterowane termostaty, wreszcie coraz lepsze, wydajniejsze agregaty, termostaty oraz inne detale występujące w naszym systemie.

Na terenie Polski nasze produkty dostarczamy własnym transportem jako kompletny pakiet materiałów niezbędnych do wykonania fundamentu czy ogrzewania wraz z pełną dokumentacją techniczną, konsultacjami i doradztwem. Wykonawstwo, doradztwo i konsultacje oferujemy na terenie całego kraju poprzez sieć naszych współpracowników i konsultantów.

źródło i zdjęcie: Legalett

LEGALETT jest już ponad 20 lat w Polsce

Firma powiązana:

Legalett

Telefon 58 554 21 88
www.legalett.com.pl
info@legalett.com.pl

Legalett
Zobacz produkty: