Aktualności

Findrewno: Życie w harmonii w domu z bali Honki

17.08.2015

Dom Honki jest zdrowym miejscem, gdzie naturalne cechy drewna odgrywają istotną rolę. Bale sprzyjają ogólnemu zadowoleniu tworząc zdrowe środowisko życia, gdzie dobra jakość powietrza oraz akustycznie i estetycznie przyjazne wnętrze łączy się z nowoczesną architekturą i ekologicznym budownictwem.

Udowodniono w badaniach przeprowadzonych w Japonii i Norwegii, że harmonijne rozwiązania architektoniczne, spokojna paleta barw wykorzystanych we wnętrzach, przytulna część mieszkalna i drewno jako materiał budowlany ma pozytywny wpływ na człowieka wzbudzając radość, zwiększając spokój, a tym samym komfort życia.

Weźmy dla przykładu dwa meble - jeden z masywnego drewna, a drugi z laminowanej płyty wiórowej. A teraz zaobserwujmy różnicę w wyglądzie i dotyku. Trudno nie zgodzić się, że prawdziwe masywne drewno jest ciepłe w dotyku, ma naturalny i luksusowy wygląd, a jego trwałość jest liczona na lata, a nawet pokolenia. Domy z bali zapewniają swoim mieszkańcom wszystkie te zalety i wiele innych korzyści.

Domy z bali tworzą akustycznie i estetycznie przyjazne środowisko życia i jak zostało udowodnione w badaniach przeprowadzonych w Norwegii i Japonii mają pozytywny wpływ na zdrowie i szczęście człowieka.

źródło i zdjęcia: Findrewno

Firma powiązana:

Findrewno

Telefon 43 823 83 07, 601 394 934, 662 070 003
www.honka.pl, www.findrewno.pl
findrewno@honka.pl, domy.modelowe@honka.pl

Findrewno