Aktualności

Na produktach firmy Dörken znajdziesz nowe pomarańczowe etykiety

06.07.2015

Firma Dörken przypomina, że od 2 marca 2015 roku, na produktach firmy Dörken znajdziesz nowe pomarańczowe etykiety. Rejestrując etykiety produktowe otrzymujesz punkty do wykorzystania na nagrody z katalogu dostępnego na www.pogromcydachow.pl. Rejestruj i odbieraj nagrody.

Od 2 marca 2015 roku na produktach Dörken znajdziesz pomarańczowe  etykiety.  Etykiety są ważne przez cały czas trwania programu, co oznacza, że możesz je rejestrować w dowolnym czasie.

Zielone etykiety nadal są ważne i możesz je rejestrować cały czas.

Zebrane na Twoim koncie punkty za wszystkie etykiety są ważne przez cały czas trwania programu i możesz je wykorzystać na nagrody w dowolnym momencie.

Jak rejestrować?

Etykiety z premiowanych produktów Dörken możesz rejestrować samodzielnie po zalogowaniu na Twoje indywidualne konto na www.pogromcydachow.pl lub przesłać je do nas pocztą na adres podany w zakładce KONTAKT i my je zliczymy za Ciebie! Pamiętaj, że o ważności kodów decyduje data stempla pocztowego.

Konkurs: www.pogromcydachow.pl

Firma Dörken przygotowała dla Ciebie wyjątkowy konkurs, w którym możesz zdobyć super nagrodę gwarantowaną. Wystarczy, że będziesz rejestrować etykiety Dörken. Ranking trwa od 15.06.-30.07.2015 r.

Zobacz jakie to proste!

1. Uczestnicy, którzy w miesiącach promocyjnych zarejestrują min. 10 etykiet Dorken biorą udział w rankingu konkursowym. 

2. Nagrodę gwarantowaną otrzyma 3 dekarzy z największą liczbą zarejestrowanych w czasie promocji etykiet.

Zapraszamy do rejestracji! Jeśli uczestnicy będą mieć taką samą liczbę zarejestrowanych etykiet, brany jest pod uwagę czas rejestracji.

3. Na stronie programu aktualizowana będzie lista największej liczby rejestracji. Bądź na bieżąco, śledź listę rankingową i rejestruj, aby wygrywać!

4. Ostateczna lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie www.pogromcydachow.pl w dniu  4 sierpnia 2015 r.

Nagrody

Z rankingu wyłonionych zostanie 3 zwycięzców. Na laureatów konkursu, którzy zarejestrują lub odeślą do nas najwięcej etykiet czekają nagrody.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Dörken Delta Folie

 

Firma powiązana:

Dorken Delta Folie

Telefon 22 798 08 21, 22 798 08 37
www.dorken.pl, www.facebook.com/deltaprofessional
biuro@ddf.pl

Dorken Delta Folie