Aktualności

Fachowcy wybrali: mapei czterokrotnym laureatem tytułu złota budowlana marka roku 2015

17.08.2015

26 czerwca 2015 r. wręczono statuetki BUDOWLANA MARKA ROKU 2015. Doroczny ranking przygotowywany przez ASM - Centrum Badania i Analiz Rynku Sp. z o.o. powstaje w oparciu o badania wśród polskich wykonawców. Po raz kolejny poddaliśmy się ich ocenie i z wielką radością informujemy o wynikach. Fachowcy wybrali: KLEJE od MAPEI! FUGI od MAPEI! SILIKONY od MAPEI! WSPÓŁPRACA z MAPEI!

MAPEI: Złota Budowlana Marka Roku 2015 - w kategorii: marka przyjazna fachowcom

Chcemy, by wykonawcom pracowało się lepiej, szybciej, bezpiecznie i bez reklamacji. Dlatego - oprócz systemowego wsparcia w postaci szkoleń technicznych i programu partnerskiego - stawiamy do dyspozycji fachowców grono przyjaznych  ludzi: doradców technicznych (u których wiedza merytoryczna idzie w parze z łatwością kontaktu), handlowców (autentycznie zaangażowanych w szybkie rozwiązywanie problemów) i silną grupę hurtowników (tworzących sieć lokalnych centrów współpracy z wykonawcami MAPEI). Cieszymy się, że połączone wysiłki nasze i współpracujących z nami hurtowników spotykają się już po raz drugi z rzędu z najwyższą oceną fachowców.

MAPEI: Złota Budowlana Marka Roku 2015 - w kategorii: kleje do płytek
MAPEI: Złota Budowlana Marka Roku 2015 - w kategorii: fugi
MAPEI: Złota Budowlana Marka Roku 2015 - w kategorii: masy uszczelniające - silikony

Być marką najczęściej stosowaną przez profesjonalistów to marzenie wielu firm.
Fakt, że dla MAPEI jest ono w kluczowych kategoriach produktowych rzeczywistością wiążemy z tym, że od początku rygorystycznie przestrzegamy norm w zakresie parametrów techniczno-użytkowych deklarowanych dla naszych produktów. Wyrazy uznania należą się również współpracującym z nami hurtownikom - dzięki nim produkty MAPEI są w zasięgu ręki tam, gdzie są potrzebne.

MAPEI: Srebrna Budowlana Marka Roku 2015 - nagroda w klasyfikacji generalnej

Serdecznie dziękujemy wykonawcom, którzy brali udział w badaniu ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., jak również rzeszom tych, którzy na co dzień "głosują" na MAPEI dokonując zakupów w hurtowniach budowlanych. Wasza satysfakcja jest naszym celem oraz źródłem motywacji do tworzenia coraz lepszych rozwiązań budowlanych i coraz wyższych standardów obsługi.

źródło i zdjęcia: Mapei

Firma powiązana:

Mapei Polska Sp. z o.o.

Telefon 32 775 44 50
www.mapei.com/PL-PL/
info@mapei.pl

Mapei Polska Sp. z o.o.