Aktualności

FAKRO wyróżnione tytułem "Dobra Marka 2015 - Jakość, Zaufanie, Renoma"

14.08.2015

Firma i marka FAKRO zdobyła tytuł "Dobra Marka 2015 - Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii: Markizy zewnętrzne.  Nagroda przyznawana jest od sześciu lat w ramach programu organizowanego przez Redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie . Wyróżnienie przyznawane jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

W ramach plebiscytu przeprowadzono badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Serdecznie dziękujemy za dostrzeżenie naszej pracy oraz wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę FAKRO. Cieszy nas i mobilizuje do dalszego rozwoju i innowacji uznanie markiz zewnętrznych za towar odpowiadający na potrzeby klienta. Wyróżnienie jest dla nas rekomendacją oraz dowodem zaufania ze strony naszych partnerów i konsumentów.

Filmy dostępne są na stronie internetowej FAKRO: www.fakro.pl/produkty/wszystkie-produkty/markizy-do-okien-pionowych/charakterystyka/

źródło i zdjęcia: FAKRO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro