Aktualności

Polbruk nagrodzony Złotym Godłem

20.07.2011

Ogólnopolska firma Polbruk S.A. już po raz trzeci została wyróżniona w konkursie Najwyższa Jakość Quality International, tym razem zdobywając tytuł Laureata oraz otrzymując Złote Godło w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości za kostkę brukową, płyty chodnikowe oraz materiały do budowy dróg i autostrad.

Konkurs Najwyższa Jakość Quality International, organizowany przez gazetę Forum Biznesu, prowadzony pod  patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji  Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000, jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskim rynku. Program ma na celu promocję instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim oferowanych przez nich produktów i usług, jako tych o najwyższej jakości. 

Jednym z głównych założeń jest również wzmocnienie konkurencyjności tych firm na rynku polskim, europejskim i światowym. W konkursie wyłonione oraz uhonorowane godłem zostają  jednostki, które posiadają czytelną oraz rzetelnie prowadzoną politykę jakości w stosunku do produktów i usług oraz przyjętego systemu zarządzania. Godła przyznawane są w trzech kategoriach – złote, srebrne i brązowe, a przy wyborze laureatów brana jest pod uwagę przed wszystkim innowacyjność stosowanych systemów zarządzania jakością oraz profesjonalizm podejścia do klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

Polbruk nagrodzony Złotym Godłem po raz trzeci

W 2007 oraz 2009r. Polbruk otrzymał wyróżnienie i tytuł finalisty w konkursie Najwyższa Jakość Quality International, natomiast w 2011r. Kapituła Konkursu zdecydowała się przyznać firmie najbardziej prestiżowe wyróżnienie.  Nagroda Złote Godło w kategorii QI-PRODUCT za kostkę brukową, płyty chodnikowe, materiały do budowy dróg i autostrad jest podkreśleniem dotychczasowej pracy i sukcesów firmy oraz informacją dla klientów, że oferowane przez Polbruk produkty stoją na najwyższym poziomie.

Źródło: FlyPR

Więcej